Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nissan Almera, nie działa kluczyk a wraz z nim reszta.

23 Lip 2008 13:58 21413 12
  • Admin grupy GSM
    Kluczyk zepsuł się sam z siebie, nie otwiera centralnego zamka i nie wyłącza immobillaizera oraz alarmu (NATS).
    Są do takich rzeczy jakieś schematy, a może ktoś by się podjął naprawy takiego kluczyka.
  • Poziom 14  
    baterie rozumiem podmieniles..
  • Admin grupy GSM
    Jasne, że tak, włączniki też są sprawne.
  • Pomocny post
    Poziom 35  
    Spróbuj wprogramować kluczyk.
    Znajomemu ostatni też wypadł kluczyk z centralki i pomogło wprogramowanie.
    10 razy na ACC aż zamruga kierunkami, potem trzymając na pilocie zamykanie nacisnąć otwieranie.
    Piszę z pamięci i mogę się mylić co do tej procedury. Jedno mnie zastanawiam że immo też się wyprogramowało.
  • Admin grupy GSM
    Samuraj napisał:
    Jedno mnie zastanawiam że immo też się wyprogramowało.

Nie rozumiem stwierdzenia, że się wyprogramowało, skoro wszystko jest otwierane/aktywowane przez kluczyk to chyba normalne, że immo też nie działa :|
    Jak otworzę normalnie drzwi i ręcznie wyłacze immobillaizer oraz alarm to wszystko działa. Ustawienia klimy, radia etc też działają pod ten kluczyk.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Admin grupy GSM
    elektrit napisał:
    Czyli nie działa pilot zdalny?

Dokładnie tak :D
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Admin grupy GSM
    Wielkie dzięki!
    Jak sprawdzę i zadziała to oczywiście powiadomię o efektach. :)
  • Admin grupy GSM
    Zaprogramowanie kluczyka pomogło. Dziękuje za manual i podpwiedź.
    Nagroda pieniężna w wysokości 1000 elektrodopuntów została przekazana ;)
  • Poziom 1  
    Mam podobny problem z Nissanem Almerą z 1999 roku. Pilot od alarmu i centralnego zamka przestał mi działać, wymieniłam baterię i nadal nie działa. Odłożyłam to na później, w między czasie mąż zgubił drugi kluczyk i teraz jest kiszka. Obejrzałam instrukcję zamieszczoną powyżej, ale za bardzo nie mogę jej zrozumieć, a poza tym czy można opisane czynności wykonać przy włączonym alarmie?

Z góry dziękuję za pomoc!
  • Poziom 1  
    Miałem podobny problem z Nissanem Almerą z 2001r. Dodatkowo w pilocie,był uszkodzony mikrowyłącznik ale wymienił go elektronik. Uruchomiłem pilot (oczywiście bateryjkę wcześniej wymieniłem na nową) korzystając z instrukcji autoalarmu. W moim przypadku był alarm GMS-210 TOP.
  • Poziom 2  
    jak zaprogramować pilota do primery 2000 r alarm nats