Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kolumny behringer kontra samson

stachuMce 24 Lip 2008 07:48 3149 2
  • #1 24 Lip 2008 07:48
    stachuMce
    Poziom 9  

Witam
    Od razu przepraszam jak umiesciłem w złym dziale i jak sie da to umieścić w prawidłowym. Od pewnego czasu poluje za kolumnami ,mam problem które z nich kupić a są to kolumny Samson RS215 lub behringer b215a (aktywna) + bas na eminence w przyszłości.
    Moje pytanie polega na tym jakie kolumny kupić z tych dwóch wiem ze to nie najlepsza klasa ale nie mam więcej pieniedzy;/
    Kolumnami chciałem napędzać małe plenerki do 30 osób i wiksze dyskoteki szkolne 130 osób czy ten sprzęt sie nada czy może jakiś inny i na pewno nie ldm bo mam już za który dałem 800 zł i to jest lada g.... mój wydatek na same kolumny lub aktywne górki 2500zł-2800zł
    pozdr

kolumna behringer

Kolumna samson

0 2
  • Pomocny post
    #2 24 Lip 2008 15:56
    skr
    Poziom 11  

W bydgoskim pubie ,,Stara Babcia" sala taneczna właśnie jest na 30 osób. Za nagłośnienie robią dwie kolumny aktywne Samson db500a, które teraz możesz kupić za ok.1600zł sztuka. Brzmienie jest poprawne i nie spodziewałem się, że bas z takiego plastiku będzie aż tak mocny. Z tego co czytałem, minusem jest waga tj. 27kg sztuka i podobno za słaby driver w stosunku do wzmacniacza.

0
  • Pomocny post
    #3 24 Lip 2008 23:33
    !katun!
    Poziom 22  

jeśli możesz to dozbieraj do dB technologies opera live405. Mam takową i jest świetna! Górka przepiękna, środek ok, bas (jak na plastik) w miarę.

0