Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung P171 a napisy

mario3210 24 Lip 2008 17:02 2871 5
  • #1 24 Lip 2008 17:02
    mario3210
    Poziom 9  

Witam.Nabyłem odtwarzacz dvd samsung P171.Jak za tą cenę nie ma co wiele wymagać i pewnie nie jeden telefon komórkowy przewyższa soft tego cuda ale do szewskiej pasji doprowadza mnie brak jakiejkolwiek regulacji czcionki napisów,tzn wielkości czcionki ,koloru i tła.Podobno można tak robić w odtwarzaczach manty,np Manta DVD-051 Prince.Chciałem zapytać czy geniusze z samsunga wymyślili jakiś soft z taką możliwością czy pozostaje oglądanie filmów z napisami z odległości 1 metra

0 5
  • #2 24 Lip 2008 22:32
    MORTEM
    Specjalista techniki DVD

Jak by byli geniuszami to nie było by tego tematu. Nic więcej tu nie uzyskasz. Chyba, że zakupisz sobie coś powyżej 50"

0
  • #3 25 Lip 2008 09:18
    mario3210
    Poziom 9  

Czyli nie da się nic zrobić z tym odtwarzaczem...Napisy są małe,prawie nie widoczne na jasnym tle.W necie natknąłem się na cytowaną mantę za 230 zł...Być może są są jeszcze tańsze odtwarzacze z możliwoscią regulacji napisów.Twoja rada żeby zakupić tel 50 calowy żeby naprawić ten problem jakoś mnie nie przekonuje :|
    Prędzej zmienię odtwarzacz na bardziej praktyczny... :D

0
  • #4 28 Lip 2008 11:35
    Zachi19
    Poziom 12  

Te DVD to totalna porażka nic z napisami nie zrobi się lepiej było zaoszczędzić i kupić sobie mante :P

0
  • #5 25 Sie 2008 08:35
    Piotr Wyszyński
    Poziom 11  

Zgadzam się, że to dziadostwo. No i VCD nie czyta.

0
  • #6 26 Kwi 2009 01:25
    elektrofun
    Poziom 9  

Napisy to jeszcze pół biedy, ja nie rozumiem, jak można wypuścić na rynek DVD z tak szajsowym softem, co nawet nie pokazuje ile minut filmu zostało do końca. DVD P-171 to zupełne nieporozumienie. Teraz już rozumiem, dlaczego był gratisem od Ery. Nikt o zdrowych zmysłach by go nie kupił w sklepie. Mam tylko cichą nadzieję, że powstanie kiedyś jakiś nieoficjalny soft z prawdziwego zdarzenia do tego modelu stworzony przez programistę zapaleńca, w którym usunięte będą wszystkie jego główne wady. Niestety nadzieja matką głupich,a ja nadal pozostaję użytkownikiem tego badziewia. :evil:

0