Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

skoda felicja 1.3 mpi - centralny zamek

kanius1984 25 Lip 2008 07:11 7389 7
  • #1 25 Lip 2008 07:11
    kanius1984
    Poziom 10  

wiatam mam kłopot z centralnym zamkiem w skodzie felicji, nie reaguje na pilota, zamykając kluczykiem wszystko działa. te objawy pojawiły się po odłączeniu akumulatora. została wymieniona również bateria w pilocie
    słyszałem że należy teraz zsynchronizować kod pilota z centralką ale jak to zrobić :?:
    próbowałem przytrzymywać przyciski do zgaśnięcia diody,
    otwieranie kluczykiem po wciśnięciu przycisku -- nie daje efektu - pomocy !!:cry:

0 7
  • #2 29 Lip 2008 00:28
    mjkk13
    Poziom 10  

kazdy producent ma swoja konbinacje dokodowania pilota musisz odczytac z centralki producenta i model centralnego zamka i poszukac synchronizacji a w zasadzie sposobu synchronizacji

0
  • #3 29 Lip 2008 16:46
    kanius1984
    Poziom 10  

mjkk13 - możesz mi wytłumaczyćwszystko po kolei co mam zrobić , gdziee znajduje się ta centralka itd... ???
    byłbym bardzo wdzięczny

1
  • #4 29 Lip 2008 17:06
    and61
    Poziom 26  

centralka od CZ jest najczęsciej schowana tam gdzie chowaja centralke alarmu a gdzie to zaraz ci wysle na PW

0
  • #5 30 Lip 2008 23:01
    kanius1984
    Poziom 10  

and61 - przeszukałem całe forum nie znalazłem konkretnych informacji na ten temat. centralny jest oryginalny trochę dużo roboty żeby się dostać do sterownika. Czytając dochodzę do wniosku, że mechanika, oraz elektryka jest ok - wynika z tego synchronizacja pilota -!-!-!
    czekam na sposoby synchronizacji pilota z centralką !!! może miał ktoś taki sam kłopot ??

0
  • #6 30 Lip 2008 23:37
    mjkk13
    Poziom 10  

zeby zlokalizowac CZ zamknij sie w auciei zamykaj drzwi bedziesz slyszal dzwiek zamykajacego sie przekaznika... znjac zycie i serwisy montowany CZ nie musi byc orginalny Skody lecz innego producenta co czesto jest stosowane... znajac model i marke synchronizacje znajdziesz bez problemu..

0
  • #7 03 Sie 2008 14:57
    bernalek
    Poziom 2  

podłącze sie pod temat gdyz zamknalem auto idac do sklepu a po 3 minutach chcac otworzyc auto pozostalo mi otwieranie drzwi kluczykiem i centralny wogole sie nieodzywa, ani z pilota ani a kluczyka ani otwierajac bolcem, jakies pomysly?

Dodano po 2 [godziny] 18 [minuty]:

to jeszcze raz ja:) wiec tak, rozwiazaniem mojego problemu byla wymiana przepalonego bezpiecznika 15-stki , tylko pytanie dlaczego diabli go wzieli? hmmmm? pozdro dla wszystkich

0
  • Pomocny post
    #8 09 Wrz 2008 10:09
    Andrzej16
    Poziom 10  

Centralka w felicji jest pod schowkiem pasażera. Trzba wyjąc pojemnik schowka i juz masz centralkę!!!

0