Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Inny układ przycisków w klawiaturze

lukas2921 25 Jul 2008 22:32 2711 4
    lukas2921
    Level 10  
    Kupiłem klawiaturę SilverCrest Klawiatura w układzie klawiszy QWERTY

i mam mały problemik zainstalowalem wszystkie sterowniki itp. i klawiatura działa fajnie tylko jest mały problem przykładowo koło literki N jest przecinek i pytajnik jak go naciskam wyskakuje literka M i tak jest zresztą przycisków klawiatura na całkiem inny układ przycisków niż standardowa ale komputer czyta ja jako standardową da się coś na to poradzic aby komputer czytał ją w tym systemie QWERTY

Poniżej zamieszczam zdjęcie tej klawiatury

Inny układ przycisków w klawiaturze

Z góry wielkie dzięki za pomoc

PS: proszę nie zważac na moje błedy gdyż jak pisałem wyżej klawiatura nie działa tak jak powinna

Moderated By jankolo:

Ponawiam prośbę o wklejenie grafiki zgodnie z https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic976412.html

sebastian.rak
    Level 16  
    Sprawdź sterowniki czy są właściwe i czy klawiatura nie jest przestawiona na standardową - mogła się przełączyć kombinacją klawiszy, ale teraz nie pamiętam którymi się przełącza
    User removed account
    User removed account  
    Griz
    Level 16  
    Co to jest - prima aprilis??

W akademiku też sobie układaliśmy z kumplami różne napisy... :)

Z tego co wiem to nawet "zagramaniczne" klawiry mają normalne QWERTY, a na dworaka mi to nie wygląda.

Jeśli kupiłeś na Allegro to Ci ktoś po prostu dowcip zrobił.

Jak nie masz klawiatury do porównania to odpal edytor tekstów powyciągaj klawisze i sprawdzaj co gdzie masz...

P.S.:
    Dalej myślę że to jakiś żart

P.S.2:
    Sebastianie:
    Układ klawiatury zmienia się naciskając razem lewe CTRL + SHIFT
    User removed account
    User removed account