Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Imprezy indywidualne, fotki

losti17 05 Lut 2013 17:58 269862 873
  • Relpol przekaźniki
    _eddie_
    Poziom 32  
    dj-MatyAS - efekt świetlny robi swoje (filmik z przerwy). Zapewne dopiero na żywo można go w całości ogarnąć ale już tu widać jaką to ma moc (uśmiechowatów). Mam jedno pytanie - jak długo wytrzymują żarówki? Programy z "elektrowni" są dość szybkie i żywe a to zapewne daje im po tyłkach.

I oceniając imprezę - widać jaki wkład od siebie trzeba dać by wziąć te kilka uśmiechów w zamian. Masa sprzętu i jeszcze więcej pracy. Za moich szkolnych czasów takie bale były tylko w snach. Pozdrawiam!
  • Relpol przekaźniki
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    bpmagency
    Warunkowo odblokowany
    A ja dodam znów coś od siebie :)

tobiasz1
    Poziom 18  
    Więc i ja coś dorzucę od siebie - kilka małych festynów:). Imprezy indywidualne, fotki Imprezy indywidualne, fotki Imprezy indywidualne, fotki Imprezy indywidualne, fotki Imprezy indywidualne, fotki
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    tobiasz1
    Poziom 18  
    JacobG to pisałeś do mnie? Doły 1200w rms na stronę, góry 600w na stronę więc chyba proporcje nie są złe :| . Odsłuchy - LDM PDP612 (600w rms). Wiem, że to nie riderowy sprzęt ale kapele DP, Country i tp. nie narzekają a ja na takie "małe" imprezy się nastawiłem.
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    tobiasz1
    Poziom 18  
    3 tuby na stronę ;). Odsłuchy to rzeczywiście fronty ale za to są mocne i mają ogromny zapas jako monitory tak, że wykonawca na pewno będzie zadowolony. Mam też więcej gór (po 2 na stronę) jednak tu bardziej chodzi o kąt pokrycia niż moc nadstawek (jeśli publiczność siedzi na wprost sceny to po jednej spokojnie wystarcza). Proporcjonalnie tak jak pisałem - 600w góra 1200 dół na stronę.
    bpmagency
    Warunkowo odblokowany
    Małe zestawienie a cieszy.
    DynamikS
    Poziom 21  
    bpmagency Gdzie kupiłeś te szmatki na statywy?
    bpmagency
    Warunkowo odblokowany
    Na dobrze znanym portalu :)
    bpmagency
    Warunkowo odblokowany
    filmik po zmontowaniu z telefonów, aparatów.. i wyszło coś takiego
    _eddie_
    Poziom 32  
    bpmagency napisał:
    filmik po zmontowaniu z telefonów, aparatów.. i wyszło coś takiego

Przy tej ilości światła to już pomału wstyd gdy nie sterujesz tego przez dmx.
    bpmagency
    Warunkowo odblokowany
    A widzisz, wstyd nie wstyd... takie dostałem zlecenie. ksl sterownik nożny, reva quady - pospinane parami i sterowniki uc3 oddane w ręce panów prowadzących. A jak sobie tym świecili to już nie moje kompetencje na tej imprezie.
    michal173
    Poziom 12  
    To i ja dodam kilka zdjęć z imprez. Imprezy indywidualne, fotki Imprezy indywidualne, fotki Imprezy indywidualne, fotki Imprezy indywidualne, fotki
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    e-elektron
    Troll forumowy
    dj-MatyAS napisał:
    Raczej "z przed".

Pierwsza fotka jest z imprezy, widać ewidentnie więc nie wiem skąd ta uwaga?
    _eddie_
    Poziom 32  
    e-elektron napisał:
    dj-MatyAS napisał:
    Raczej "z przed".

Pierwsza fotka jest z imprezy, widać ewidentnie więc nie wiem skąd ta uwaga?

Zapewne chodzi o ofekt który uzyskałeś podczas imprezy (oświetlenie ścian i całość wraz z gośćmi). Też jestem ciekaw - bo ustawianie parów za krzesłami to dość ryzykowne posunięcie.
    e-elektron
    Troll forumowy
    _eddie_, to nie moja realizacja :)

Moderowany przez dj-MatyAS:

Obawiam się, że celowo i świadomie Kolega zaśmieca temat wpisami nie mającymi żadnej merytorycznej treści.
    Kol. _eddie_ wyraźnie odniósł się do mojej wypowiedzi. Tak więc ta odpowiedź jest co najmniej bez sensu.

Kolejne zaśmiecanie Forum zakończy na jakiś czas Kolegi spotkania z Forum.roszę to przemyśleć.

_eddie_
    Poziom 32  
    Wczoraj (20.04.2013) - nie grałem ja ale dałem wszystko oprócz muzyki. Dj sobie grał z kontrolera usb.

Imprezy indywidualne, fotki .
    alojzy7719
    Poziom 35  
    W tle legendarna Yamaha ProMix 01 :)
    papaj00
    Poziom 17  
    alojzy7719 napisał:
    W tle legendarna Yamaha ProMix 01 :)

Dokładnie ,czasem robię koncerty live kapel, nie chce mi się wyciągać soundcraft mfxi 20/2 . Często robię ''stopę, werbel,dwie pojemnościówki ,max dwa wokale .dwie gitary i bas'' max 10 kanałów. Na tej cyferce lepiej mi się kręci jak na soundcraft'cie.
    _eddie_
    Poziom 32  
    Może nie fotki a filmik i nie komercyjna impreza a domówczka u mnie (w moim niezamieszkanym domu):

Link
    _eddie_
    Poziom 32  
    Nie - jeszcze nie parapetówka a zwykłe otwarcie sezonu imprezowego. Ale jako że padało postanowiłem nie robić tradycyjnego grilla tylko zapewnić coś co zrekompensuje brak dobrej pogody.

By nie robić oft - z racji ciasnoty i niepewnego prądu użyłem tylko świateł led (6szt par led, led a'la revo express, mała głowa,uv i dymiara). Użyłem też z braku laku płyn dymex który został mi w zapasie - optyka w cd zaklejona totalnie, wszystko się klei a nawet zacieka. Przestroga! Wszystko tłuste do szorowania (wilgoć + tani płyn).
    Shining Diamond
    Poziom 16  
    Impreza okolicznościowa na której miałem zaszczyt grać ;)

Link
    marcin_marcepan
    Poziom 18  
    Widzę że wszyscy chwalą się przede wszystkim profesjonalizmem dlatego pokażę coś innego.
    Partyzantka - nowe nagłośnienie (4xTH15S) i nowe trawersy.
    Jak widać na załączonym zdjęciu wszystko było ustawiane i dopasowywane dopiero na sali.
    Trawersy montowane na opaski zaciskowe. Oświetlenie podobnie. Scena bardzo wysoka a 0,5m przed nią stoły dla gości dlatego nie było możliwości innego ustawienia subów czy nawet zpiętrowania nadstawek (co wyszło na dobre).
    4xTH15S wg. projektu Granat'a, Nadstawki na STX15-500 + D-800Ti. Napęd Peavey CS2000 na doły i PV 1500 na góry dzielone T-Racks'em, dodatkowo Digitech Studio Quad, jako żródło Numark MixTrack Pro. Oświetlenie 2x Revo III, 2x VioRoll, 1x QuadGem całość sterowana przez DasLight.
    Oceniajcie.