Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SINUSLIVE SLA-3000 jaki bezpiecznik do niego podpiąc?

26 Lip 2008 21:32 1988 7
  • Poziom 10  
    SINUSLIVE SLA-3000
  • Pomocny post
    Poziom 29  
    wiem co podaje producent ale ANL 200A wystarczy - jakie zasilanie w planach ? kable 50mm2 i alternator conajmniej 110A
  • Poziom 10  
    kable 50mm noi nad alternatorem trzeba pomyslec jeszcze kwestia kondensatora mam na oku pyla 2.4 f tylko czy wystarczy?
  • Poziom 19  
    Dobry akumulator min 75Ah
    2.4 jak nie będzie dobrej elektrowni to może być mało w czasie uderzenia bassu
  • Poziom 29  
    Vsad napisał:
    Dobry akumulator min 75Ah
    2.4 jak nie będzie dobrej elektrowni to może być mało w czasie uderzenia bassu

dokładnie, przerabialem to już wieloktornie na db dragu, jak alternator bedzie słaby to kable i nawet kondensator 5f nie pomoże , ja miewałem na włączonym silniku z 14,5 v do 10,5v spadki , a jaka to strata mocy, po zmianie alternatora z 65na 90A, było wiele lepiej, ( napewno więcej mi to dało niż kondensator 3f )
    Niekiedy są problemy bo mialem civic 94 i altek musiałem montowac z preludy bo w civic max 75A i były problemy z zamontowaniem. :)
  • Poziom 29  
    mało altek 110A zeby dobrze go zasilić trzeba sporoo prądu ale to jak do każdego zmaka co ma powyżej 2 kw mocy

mam dwa aku jeden 55ah i 450A drugi 35ah i 350A i altka 90A i na włączonym spada do 10.5v wiec jak widać pradu mu trzeba kondy rzędu 2, 4 ,5 faradów raczej nie pomoga, a miana alternatora moze powodować ze nie wytrzyma reszta instalacji w aucie na dniach sprawdze na dwóch aku 55ah jak będzie jak prad mocno spada to i rosnie thd i tu już jest kupa jeśli chodzi o SLa3000
  • Poziom 23  
    A dlaczego reszta instalacji może nie wytrzymać?
  • Poziom 11  
    no właśnie co z tą instalacją? mam altka 70 a chce wsadzić 95 ? golf 3 1.6