Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

obsługa komputera seat altea

gruchaa 26 Lip 2008 21:58 10702 2
  • #1 26 Lip 2008 21:58
    gruchaa
    Poziom 13  

witam!!kupiłem sobie przedwczoraj seata altea 1,9 tdi 72 tys przebiegu stylance samochód ma bardzo dobre wyposazenie typu climatronik czujniki parkowania 8 poduszek wszystko elektryczne itp ale nie ma przycisków w kierownicy i duzego komputera pokładowego tylko ten zwykły i mam 2 pytania.Po pierwsze jako ze nie mam wielofunkcyjnej kierownicy to nie wiem jak sie takowy komputer obsługuje.jak samochód jest zgaszony to pokazuje mi godzine przebieg całokowity i przebieg czasowy(trip) a jak odpale to czas jaki dzis wyjezdzilem a jak sie sprawdza np chwilowe spalanie itp bo poprzedni wlasciciel mi mówił ze sie da a jak nie wie jak czy robi sie to tym co wystaje pod wskazówka obrotów co sie czas ustawia??2 pytanie w radiu mam radio eska zaprogramowe na 4 i jest to nie wiem czemu czestotliwosc 97,7 a mi łapie na 98,1 i za kazdym razem musze przestawiac wie ktos jak sie robie reset tych kanałow lub cos takiego??z góry dzieki za odpowiedz

aha jest to ten sam komputer co w Golfie V, Passacie , Golfie plus itp jest to mfa napewno ktos wie jak to sie obsługuje

2 2
  • #2 27 Lip 2008 12:55
    gruchaa
    Poziom 13  

naprawde nikt nie wiem jak to sie przestawia???????????

2
  • #3 31 Maj 2009 19:32
    kris 56
    Poziom 1  

w dzwigni wycieraczek /od czola/ wylacznik dwu polozeniowy

6