Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

obsługa komputera seat altea

gruchaa 26 Jul 2008 21:58 12970 2
    gruchaa
    Level 13  
    witam!!kupiłem sobie przedwczoraj seata altea 1,9 tdi 72 tys przebiegu stylance samochód ma bardzo dobre wyposazenie typu climatronik czujniki parkowania 8 poduszek wszystko elektryczne itp ale nie ma przycisków w kierownicy i duzego komputera pokładowego tylko ten zwykły i mam 2 pytania.Po pierwsze jako ze nie mam wielofunkcyjnej kierownicy to nie wiem jak sie takowy komputer obsługuje.jak samochód jest zgaszony to pokazuje mi godzine przebieg całokowity i przebieg czasowy(trip) a jak odpale to czas jaki dzis wyjezdzilem a jak sie sprawdza np chwilowe spalanie itp bo poprzedni wlasciciel mi mówił ze sie da a jak nie wie jak czy robi sie to tym co wystaje pod wskazówka obrotów co sie czas ustawia??2 pytanie w radiu mam radio eska zaprogramowe na 4 i jest to nie wiem czemu czestotliwosc 97,7 a mi łapie na 98,1 i za kazdym razem musze przestawiac wie ktos jak sie robie reset tych kanałow lub cos takiego??z góry dzieki za odpowiedz

aha jest to ten sam komputer co w Golfie V, Passacie , Golfie plus itp jest to mfa napewno ktos wie jak to sie obsługuje
    gruchaa
    Level 13  
    naprawde nikt nie wiem jak to sie przestawia???????????
    kris 56
    Level 1  
    w dzwigni wycieraczek /od czola/ wylacznik dwu polozeniowy