Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP Laserjet P3005dn problem z dupleksem

28 Lip 2008 11:27 1172 4
  • Poziom 13  
    Witam
    Drukarka jak w tytule. Objaw jest taki że przy drukowaniu w dwustronnym obraz jest przesunięty. Nie ma znaczenia też z której szuflady dodaję papier.
    Pierwsza strona jest przesunięta do dołu a druga do góry.
    Tak wygląda jakby coś w dupleksie opóźniało wyjście kartki. jakby było to samo przy wydruku jednostronnym to sprawa była by jasna, ale przy wydruku jednostronnym wszystko jest w porządku. Posprawdzałem wszystkie rolki i czujniki papieru ale wyglądają ok. Przewaliłem serwisówkę ale nic na ten temat nie znalazłem (może źle szukałem bo słabo władam angielskim.
    Co jest grane?
  • Poziom 28  
    Wszystkie hp tak mają.Jeszcze nie widziałem żeby któraś idealnie drukowała w dupleksie.Możesz sprawdzić nawet na fabrycznie nowym modelu.
  • Poziom 13  
    Może i tak mają, ale na pewno przesunięcie wydruku o około 5 cm nie jest normalne. W dalszym ciągu nie wiem o co biega :-( Droga papieru pierwszej strony w dupleksie i bez jest przecież taka sama, a z wyłączonym dupleksem jest poprawny wydruk
  • Poziom 28  
    Trzeba było podać o ile przesuwa ci wydruk w pierwszym poście.Jaki przebieg ma drukarka?Czy problem występował od samego początku?.Czy wydruki testowe z drukarki też mają takie przesunięcie?A może drukarka jest na gwarancji i nie ma co bić piany tylko zanieść do serwisu? Sprawdż w ustawieniach wzdłuż której krawędzi ma ci dupleksować karkę.
  • Poziom 13  
    Niestety drukarka po gwarancji (jak by była to nie zamieszczałbym tego posta) Przebieg 65 tyś. Czy miała tak od nowości to nie wiem. Zresetowałem do ustawień fabrycznych i dalej kicha. Chyba musi tak zostać bo już brak pomysłów