Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Tuner List 22DC277/62 potrzebna zawartość pamięci

djlj24 28 Lip 2008 12:52 3256 9
  • #1 28 Lip 2008 12:52
    djlj24
    Spec od car audio

Potrzebuję zawartość pamięci eeprom do modelu 22DC277/62, procesor: 93CW44DF-4VU0, pamięć zdaje się 24c32. Może być zawieszona (wyświetlanie ERROR) bez opisu, bez kodu - dowolna tylko dokładnie z tego modelu radia.
    Trafiło do mnie radio co nie sterowało wyświetlaczem (typowe uszkodzenie w tym modelu - elektroniczne a nie softowe) a jakaś "sierotka Elektrodka" zaszczepiła zawartość z innego modelu przez co mam pokopane funkcje dodatkowo dlatego szukam oryginalnej zawartości aby radio poprawnie uruchomić.

0 9
  • #3 28 Lip 2008 13:31
    djlj24
    Spec od car audio

Wielkie dzięki. Znalazłem jeszcze jeden plik w bazie i będę próbował.

0
  • #6 29 Lip 2008 17:06
    djlj24
    Spec od car audio

Postawiałem różne zawartości i dalej mam problem z klawiaturą. Na jednej jakby jest trochę lepiej ale nadal nie jest idealnie. Może opiszę co się dzieje bo jest to dla mnie dziwne.
    Klawiatura w tym modelu (nie wiem jak w innych z tej serii bo nie miałem do tej pory potrzeby zaglądać tam) jest zrobiona tak, że wciskanie klawiszy powoduje załączanie 2 gumek przewodzących na raz np. klawisz + zwiera 2 gumki w górnym prawym i lewym rogu. Powinno się wtedy robić głośniej a u mnie szuka w dół. Za to naciśnięcie prawej górnej gumki powoduje poprawne podgłaszanie. I tak się dzieje ze wszystkimi funkcjami klawiszy tych okrągłych, przy czym na jednym z plików prawie dobrze działa prawe "kółko". Panel oglądałem dokładnie - czysty jak nowy, nie widać pęknięć, płyta w okolicy złącza to samo. Widać, że jest możliwość różnych konfiguracji przy złączu jednak nie wygląda na brak jakiegoś elementu. Dlatego czepiłem się softu, chociaż może ktoś zwyczajnie podmienił przód na inny (np. z wygiętego do Megane bo ja mam w tym radiu płaski w czarnym kolorze jakby do busa). Na razie nie widziałem się z właścicielem - może zdradzi tajemnicę co się z tym radiem działo bo ja mam już go trochę dosyć.

0
  • #7 29 Lip 2008 18:10
    daras984
    Poziom 22  

Jak to pomoże to mogę jutro zrobić zdjęcie płytki przedniego panela 22DC277/62

0
  • #8 30 Lip 2008 13:35
    djlj24
    Spec od car audio

Pomogła by informacja, czy jest to czarna o standardowym rozmiarze i ewentualnie fotka elementów w okolicy złącza (tam się chyba ustawia konfigurację klawiatury).

0
  • Pomocny post
    #9 30 Lip 2008 14:31
    daras984
    Poziom 22  

Z przyczyn technicznych (szef zabrał wczoraj aparat, jak wyjechał na urlop) nie zrobię zdjęcia ale jak podeślesz zdjęcie swojego przodu to powiem czy jest taki sam lub jakie są różnice, radio wygląda tak jak na zdjęciu w załączniku, jak morzesz poczekać to jutro spróbuje pożyczyć drugi aparat.

U mnie są trzy kolumny, każda kolumna ma po 8 rezystorów po 2.2k om

0
  • #10 31 Lip 2008 15:05
    djlj24
    Spec od car audio

Wygląda na to, że ktoś kombinował z przodem. Ja mam radio ze starym przodem czyli płaski panel a na klawiszach okrągłych są po wystające "kropki" nad każdą funkcją. Czyli tu może być problem.

0
  Szukaj w 5mln produktów