Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Totalna blokada Chrysler Voyager

30 Jul 2008 19:47 2924 3
  • Level 10  
    Mam problem z moim Chryslerem (rocznik 1996). Od pewnego czasu przestał reagować centralny zamek na pilota, przestały także działać wskażniki na desce rozdzielczej, ale samochód dawał się po kilku próbach odblokowania immobilizera uruchomić. Po rozładowaniu akumulatora i wstawieniu nowego nastąpiła jego totalna blokada. (Typ autoalarmu GEMINI 6090TNE). Nie mogłem zdobyć innej instrukcji jak holenderska tak że nie bardzo mogę zrozumieć o co chodzi. Brak w niej opisu rozmieszczenia przewodów we wtyczce w/g numerów, jest tylko w/g kolorów. Może ktoś ma instrukcję montażu po polsku lub niemiecku albo wie gdzie szukać przyczyny. Proszę o pomoc!!!
  • Helpful post
    Level 32  
    rozumiem że chcesz wyciąc -takich sposobów ekstrakcji jest kilka i sporo opisanych na forum -kazdy szanujący się montazysta ominie go w kilka minut.jeżęli chcesz sam to
    1. znajdź centr. 2 wyjmij bezpieczniki -może wystarczy jek nie to może wychodzą z niej grubsze kable jednakowego koloru -to je złacz .jak to nie pomoże to napisz
  • Level 10  
    Dzięki "pkhenr". Odpalił, zegary działają, diagnoza pokazuje kod 999, czyli OK. Mam jeszcze pytanie czy to na pewno alarm jest do kitu i go wywalić, czy też jest przez coś blokowany? No i co z zamkiem centralnym, jak to rozwiązać?
  • Level 32  
    czasami odcięcie unieruchamiające odcina więcej (często deske ) plus po stacyjce