Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Konfiguracja dekodera cyfrowego Philips 6010

30 Lip 2008 23:35 1812 2
  • Poziom 13  
    Witam,

Ostatnio u mojej dziewczyny znalezlismy stary dekoder jej brata Philips 6010 Wcześniej działała na nim cyfra +. Nie był używany ok 2 lat. Aktualnie mamy w mieszkaniu tuner samsunga i polsat cyfrowy z najniższym abonamentem. Podłączyłem go pod antenę od Polsatu i odbierał dosłowanie parę kanałów na krzyż. W środku siedzi karta na ktorej widnieje napis fun purple galaxy
    Posiedziałem , poczytałem na forach i postanowiłem zająć się tym philipsem:)
    Po aktualizacji dokonanej programemvDSXMulitiloader0.4i do wersji 7.03 kanalow jest zdecydowanie więcej( np tvn, tvn siedem , polonia, wiva polska, duzo kanalow francuskojęzycznych) ale nie ma 1,2, Polsatu nie wspominając o canal+,HBO i wielu innych wartościowych kanałach:)
    Czy chodzi o to ,ze antena jest ustawiona na odbiór Polsatu cyfr. ?
    Czy to jest wina karty, czy dekodera ? A może czegos nie zrobilem ?
    PS

Nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z ta materia Jestem nowy w tym temacie i prosiłbym o pomoc w odpowiednim skonfigurowaniu sprzętu

Z powazaniem
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 24  
    To o co pytasz to piractwo .
    Ale dekoder jest OK i coś można z niego wydusić (o C+ to zapomnij)
    zapraszam na http://sat-elita.info/news.php

Antena jest OK.
    Trzeba sprawdzić czy nie ma przeróbek w czytniku karty i ewentualnie wrócić do orginału

i karta musi być seca (stara lub nowa C+ lub fun z odpowiednim wsadem)
    wszystko dostępne na sat-elita
  • Poziom 13  
    Polecam lekturkę na forum.dvhk.pl
    Bardzo dużo przydatnych informacji.