Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

instalacja audio passat jak podłaczyć

bomkallo 31 Lip 2008 18:45 974 0
  • #1 31 Lip 2008 18:45
    bomkallo
    Poziom 11  

Czolem!

Mam Passata B3 2E, w ktorym siedzi 6 glosnikow. Mam niestety problem, bo w prawych drzwiach np, nie siedzi sam glosnik, a jakas puszka, w ktorej jest glosnik i uklady scalone. Do tej puszki podchodzi zlacze, ktore daje na nia + i dwie masy, plus jeszcze jakies dwa przewody ktore kurka nie wiem od czego sa. W zlaczu jest jeszcze jeden rzad przewodow, i tam mam np 2 przewody wychodzace do wneki na radio, plus jeszcze jeden ktory tez idzie do wneki, i dwa przewody ktore ida do glosnika na szybie po prawej stronie. Myk polega na tym, ze ogolnie prad jest tam podany, masy tez, jezeli podlaczam jeden kanal we wnece na ten glosnik, napiecie sie pojawia tez na tej puszce, znaczy na przweodach tych glosnikow, ale niestety nic nie chce grac. Czy ktos moze sie orietuje co jeszcze trzeba podlaczyc zeby to zaczelo sie ruszac?

PS: no ta puszka to zwrotnica:P nikt nie umie mi pomoc?:P

Nie uzywaj słowa "problem" w temacie [S]
    P.S. ta puszka podejrzewam ,ze jezeli ma układy scalone i dochodzi tam 12V to nie jest zwrotnica , tylko smiem twierdzić ,że to wzmacniacze są i mimo wszystko polece wizyte u kogoś kto bedzie wiedział jak podejśc do tego .

0 0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo