Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

galaxy kontrola dostępu, pojawia się alarm na manipulatorze.

krzysiek7791 31 Lip 2008 21:59 1400 3
  • #1 31 Lip 2008 21:59
    krzysiek7791
    Poziom 10  

witam

Mam problem z KD w galaxy 512 z czytnikami MAX3. Mianowicie, po przyłożeniu karty i otwarciu drzwi po uplywie np 1s pojawia się alarm na manipulatorze, mimo iż czas otwarcia i wejścia jest ustawiony dużo większy. nie jest to regułą gdyż kart mam więcej i raz przy jednej jest taki objaw a raz przy drugiej, raz przy jednych drzwiach a raz przy drugich Dodam , że do drzwi są podłączone kontaktrony do kontroli otwarcia, a karty i czytniki są zaprogramowane tak samo. Ktoś ma jakiś pomysł?

0 3
  • #2 01 Sie 2008 01:48
    Andrzej Stachurski
    Poziom 20  

Czy mógłbyś sprecyzować o jaki alarm chodzi i co ma do tego czas otwarcia (raczej czas wyzwolenia zamka) i czas wejścia (max czas otwarcia drzwi, czy czas opóźnienia wejścia do strefy-grupy). Otweirasz kartą drzwi czy rozbrajasz kartą grupę (strefę)?
    Jaki komunikat o alarmie masz na manipulatorze? "Uwaga Alarm" czy coś innego?

Wielce pomocny by był plik z rejestrem zdarzeń i plik konfiguracyjny.

Pozdrawiam

0
  • #3 01 Sie 2008 21:13
    krzysiek7791
    Poziom 10  

Mówiąc czas wejścia i otwarcia mam na myśli KD czyli czas zwolnienia zamka i max czas, przez jaki drzwi mogą być otwarte. Takie nazewnictwo jest w galaxy. Kartę tylko otwieram drzwi. Na manipulatorze pojawia się tekst " uwaga alarm". Najciekawsze jest to że w rejestrze zdarzeń nie ma nic.

0
  • #4 03 Sie 2008 09:19
    Andrzej Stachurski
    Poziom 20  

Jedyne co mi przychodzi do głowy to że otwierasz drzwi do pomieszczenia które jest w zazbrojonej strefie. Ale może być też jakiś problem z poziomami dostępu, sam nie wiem. Myślę że bez analizy konfiguracji i rejestru się nie obejdzie.

0