Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

galaxy kontrola dostępu, pojawia się alarm na manipulatorze.

31 Lip 2008 21:59 1574 3
 • Poziom 10  
  witam

  Mam problem z KD w galaxy 512 z czytnikami MAX3. Mianowicie, po przyłożeniu karty i otwarciu drzwi po uplywie np 1s pojawia się alarm na manipulatorze, mimo iż czas otwarcia i wejścia jest ustawiony dużo większy. nie jest to regułą gdyż kart mam więcej i raz przy jednej jest taki objaw a raz przy drugiej, raz przy jednych drzwiach a raz przy drugich Dodam , że do drzwi są podłączone kontaktrony do kontroli otwarcia, a karty i czytniki są zaprogramowane tak samo. Ktoś ma jakiś pomysł?
 • Poziom 20  
  Czy mógłbyś sprecyzować o jaki alarm chodzi i co ma do tego czas otwarcia (raczej czas wyzwolenia zamka) i czas wejścia (max czas otwarcia drzwi, czy czas opóźnienia wejścia do strefy-grupy). Otweirasz kartą drzwi czy rozbrajasz kartą grupę (strefę)?
  Jaki komunikat o alarmie masz na manipulatorze? "Uwaga Alarm" czy coś innego?

  Wielce pomocny by był plik z rejestrem zdarzeń i plik konfiguracyjny.

  Pozdrawiam
 • Poziom 10  
  Mówiąc czas wejścia i otwarcia mam na myśli KD czyli czas zwolnienia zamka i max czas, przez jaki drzwi mogą być otwarte. Takie nazewnictwo jest w galaxy. Kartę tylko otwieram drzwi. Na manipulatorze pojawia się tekst " uwaga alarm". Najciekawsze jest to że w rejestrze zdarzeń nie ma nic.
 • Poziom 20  
  Jedyne co mi przychodzi do głowy to że otwierasz drzwi do pomieszczenia które jest w zazbrojonej strefie. Ale może być też jakiś problem z poziomami dostępu, sam nie wiem. Myślę że bez analizy konfiguracji i rejestru się nie obejdzie.