Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Windows 2000. Komunikat: "ładowanie ustawień osobistych

31 Lip 2008 22:26 1352 4
  • Poziom 12  
    Mam problem a mianowicie w momencie pojawienia sie pulpitu widnieje komunikat: "ładowanie ustawien osobistych" czy jakoś tak, jednak po chwili zmienia sie na "zapisywanie ustawien" i sytuacja sie zapetla. Jak można sobie z tym poradzic?
  • Poziom 37  
    Pod 2k bedzie ciezko chyba ze masz 2 konta z prawami administratora. Cos takiego to zwykle objaw rozsypania sie konfiguracji profilu uzytkownika.
    Pierwsze co bym zrobila to checkdisk na partycji systemowej. Innym dosc ryzykownym ale czasem skutecznym sposobem na to jest zmiana nazwy katalogu z profilem na jakas inna [podlacz dysk twardy do innej maszyny, uruchom winPE itp] i zobacz czy windows bedzie w stanie stworzyc sobie zastepczy katalog z profilem i sie normalnie uruchomic. Jak nie to mozesz sprobowac reinstalacji naprawczej [na drugie pytanie o naprawe wcisnac R] i jak to nie pomoze to juz tylko format.
  • Poziom 12  
    Dzieki za odpowiedz, checkdisk zrobilem,, pliki profili przenioslem w inne miejce i windows poinformowal mnie ze zrobil jakies standardowe czy cos ale potem znow "ładowanie/zapisywanie" i tak w kólko. Aha, dysk byl zawirusowany wiec odwirusowalem ale nie pomoglo. Mysle ze cos jest nie tak z plikami od startowania systemu i on poprostu chce sie wylaczyc ("zapisywanie ustawiem") wiec mam pytanie gdzie takie pliki sie znajdują i jak to zmienic?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Przed tą reinstalką przydałoby się aby autor napisał w jaki sposób nabroił :wink: - czyli co zrobił przed awarią

np.:

Nie można się zalogować, jeżeli zmieniła się litera dysku partycji rozruchowej

Cytat:
    Symptomy
    Po próbie zalogowania się na komputerze z systemem Windows 2000 za pomocą prawidłowej nazwy użytkownika i hasła pojawia się okno dialogowe Trwa ładowanie ustawień osobistych, a następnie okno dialogowe Trwa zapisywanie ustawień. Jednak pulpit nie pojawia się i ekran logowania System Windows - Zapraszamy! pojawia się ponownie.