Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Woodstock nagłośnienie i oświetlenie kto i Ile

djdinitro 08 Sie 2010 04:55 7899 36
    DJRadioActive
    Poziom 18  
    Panowie specjaliści, moglibyście mi wyjaśnić jakie zastosowanie mają te kolumny tubowe, skoro na wieżach i tak wisiało duże LA?
    _eddie_
    Poziom 32  
    DJRadioActive napisał:
    Panowie specjaliści, moglibyście mi wyjaśnić jakie zastosowanie mają te kolumny tubowe, skoro na wieżach i tak wisiało duże LA?

Strefy ostateczne - krytycznie daleko :) .
    DJRadioActive
    Poziom 18  
    _eddie_ napisał:
    DJRadioActive napisał:

Strefy ostateczne - krytycznie daleko :) .

Taka jadna kolumienka dosięgnie aż tak daleko?

PS Mógłby ktos przedstawić budowę wewnętrzną takiej tuby, jestem ciekaw.
    Dziub-Dziub
    Poziom 28  
    kolega Sobie jaja robi. Być może nagłośnienie alarmowe. Albo z tego leciały te nieszczęsne podkłady :D
    _eddie_
    Poziom 32  
    Dziub-Dziub napisał:
    kolega Sobie jaja robi. Być może nagłośnienie alarmowe. Albo z tego leciały te nieszczęsne podkłady :D

Raczej :) . Ale patrząc na pasmo jakie ta tuba reprodukuje to kto to wie.
    kebap
    Poziom 1  
    gdyby jurek owsiak pobierał od każdego po 10 zł za wstęp, nikt by sie niczego nie przyczepił, ani do światteł, ani do nagłośnienia. wcale sie nie dziwie że lecą po kosztach, skoro nawet nasze państwo sie do woodsocku nie dokłada, a szkoda, bo to najwiekszy open air festiwal w euopie
    Hefajstos
    Poziom 35  
    Na prawdę uważasz, że Owsiak bieduje i nie stać go na nagłośnienie? Co byś chciał lepszego niż v-DOSC? Inny system tej klasy.

Brzmienie zależy od realizatora, a ten nieraz przyjeżdża z zespołem. Spróbuj mu powiedzieć, że sam ukręcisz lepiej, potem jakbyś nie zrobił, to będzie źle i twoja wina.

--
    pozdrawiam
    Hefi