Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Neostrada na 2 komputerach - jak to skonfigurować?

west101 03 Aug 2008 12:11 1076 2
    west101
    Level 9  
    Witam wszystkich mam taki problem aby podlaczyc neostrade na dwoch kompach. Kupilem ostatnio router Edimax ADSL2+ AR-7084gA i karte wifi Linksys na usb. Problem jest w tym ze na kompie stacjonarny bez problemu mam net wszystko ladnie a gdy probuje sie polaczyc z laptopa przez karte wifi do routera to nagle znika net ze stacjonarnego i niemam neta ani na stacjonarny ani na laptopie na jednym i drugim kompie pojawia sie na dole komputerek i zolta kolka ktora okraza komputer , natomiast gdy wyciagne karte wifi z laptopa to net powraca na komputer stacjonarny spowrotem.. czy ktos mial moze taki problem albo wie co z tym zrobic?
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    Grucha1982
    Level 17  
    Napisz jaki masz system jakie masz ustawienia IP (ręcznie z dhcp) start=>uruchom=>cmd i wpisz polecenia ipconfig /all
    Najprawdopodobniej masz konflikt adresu IP aczkolwiek nie spotkałem sie z żółtą kulką nigdy :-D
    west101
    Level 9  
    juz dalem rade :D na sztywno trzeba bylo wszystko ustawic. Wczesniej mialem automatycznie i jakis konflikt musialbyc.