Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

WHIRLPOOL ART8312G - mrożenie tylnej ściany

04 Sie 2008 17:53 6757 3
  • Poziom 9  
    Witam,
    ma pytanie dotyczące lodówki: WHIRLPOOL ART8312G. Mianowicie od pewnego czasu zamarza mi tylna część wnętrza lodówki. Ale to az tak, że wypycha mi niemalże rzeczy na zewnątrz;-) Grubość wartwy lodu sięgała ostatnio gdzies 5 cm. Po jej rozmrożeniu nic sie nie zmieniło i znów zamraża mi tylna sciane bardziej niż szybko! Wszelkie potecjometry czy jak to tam sie w tych lodówkach to nazywa ustawione mam na srodek miedzy min a max, a mrożenie ściany tylnej jest zatrważające (wszystkie produkty wewnątrz lodówki nie podzielaja tego stanu i sa takie sobie jeśli chodzi o ich chłód). ktos wie co może byc przyczyną tak szybkiego mrożenia ściany tylnej???
    pozdrawiam.
  • Poziom 10  
    prawdopodobnie masz odklejoną tylną ścianę w chłodziarce i chłodziarka nadaje się na złom zpoważaniem fachura:cry:
  • Poziom 28  
    Napisz ile ona ma sprężarek- zobaczysz z tyłu tego urządzenia nile jest kompresorów , jeśli jest jeden to kiepsko to widzę ale jeśli masz daw kompresory - to płyta w chłodziarce do wymiany na nowiznę.
    A ile to cacko ma wiosenek?
  • Poziom 9  
    Wiosenek to ona ma wiele. Mieszkanie kupiłem 2 lata temu, to juz tu stała. Powiedzmy, że z 5-6 moze ma. A nie jestem jej w stanie odwrócić, bo jest zabudowana w meble kuchenne;(