Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nissan Primera P10 1.6slx 16V rozladował sie akumulator i pr

05 Sie 2008 20:49 4044 2
  • Poziom 15  
    Witam parę dni temu pojechałem do pracy....wszytko dobrze silnik odpalił wszytko jak zawsze, za 8h wracam , zero reakcji nic nie działa centralny sie nie otworzył, probowałem go odpalić na pych, ale nie chciał załapać później z grande punto 1.4 na kable i też nic...., może kable za słabe...więc wziełem akumulator i do domu naładowałem z rana nie mogłem po niego wrócić, wysłałem siostrę z chłopakiem...przyprowadzili samochód i na następny dzień wsiadam , patrze nie działa zegarek ,przekręcam kluczyk nie zapaliły sie kontrolki , aleee......silnik działa......odpaliłem zadziałał zegarek i cała reszta..jak zgaszę to działają tylko szyby i nic więcej(nawet światełko na suficie i w bagażniku :O) nigdy taki nie było co mogło sie stać?? może ktoś pomoże...
  • Sklep HeluKabel
  • Poziom 30  
    sprawdzic klemy przy aku, a szczególnie masę.
    moze byc problem z ładowaniem, ale jak to jednorazowe moze swiatła zostawiłes.
  • Sklep HeluKabel
  • Poziom 15  
    Dzisiaj zajrzałem do skrzynki z bezpiecznikami obok akumulatora pod maską, znalazłem przepalony bezpiecznik, wygląda mi to na jakiś główny bo aż 75A....spróbuje go gdzieś znaleźć....ale zastanawia mnie co mogło spowodować takie zwarcie ze 75A bezpiecznik wywaliło.....może te odpalanie na kable.......? a, klemy są ok.