Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Pikanie w g這snikach...

22 Lut 2004 19:59 1259 6
  • Poziom 10  
    Mam zestaw creative 5.1 oraz karte SB Audigy Player i mam nastepuj帷y problem. Jezeli wy豉cze winampa i inne programy daj帷e dzwiek to w g這snikach s造sze cylkiczne ciche pikanie. Jest to denerwuj帷e szczeg鏊nie w filmach gdzie podczas ciszy s造chac pikanie.
    PIerwszym podejrzanym by豉 IrDA z p造ty g堯wnej. Wy豉czy貫m j w BIOSie. Pikanie ucich這. Winowajc by豉 irda.

Teraz pytanko idzie sie tego pozbyc nie wy陰czaj帷 w BIOSie IrDA lub wy陰czaj帷 pod winowsem ale bez restartu systemu jak to ma miejsce w win98
  • Poziom 28  
    圭i庵nij se nowe stery do d德i瘯owej i p造ty g堯wnej, mo瞠sz te
    zaktualizowa bios, mo瞠 pomo瞠 a jak nie to i tak na tym nie stracisz :wink:
  • Poziom 15  
    Wejd w ustawienia d篤i瘯u i wycisz PC Speaker)g這郾ik PC).
  • Poziom 17  
    czy irda jest kupiona orginalna czy robiona "domowymi" technikami?? to wa積e moze gdzie w budowie irdy jest ma造 b陰d. no chyba 瞠 jest orginalna. pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Sterowniki mam ostatnie jakie wysz造, bios tez. Irda nie jest to samor鏏a za 5z jest to uk豉d "orginalny" robiny przez pewn firme (nie sk豉da sie z 2 rezystor闚 i kondensatra jakie najczesciej sprzedaj na allegro - wyglada na profesjonaln robote)

Jak w biosie ustawi貫m transmisje Rx/Tx na lo/lo to dioda na IrDA miga豉 i pokrywa這 sie z piknieciami w g這snikach. Zaznaczam ze jest to ciche pikanie ale denerwuj帷e. Problem nie tkwi chyba w sterach...
  • Poziom 31  
    chyba tkwi - wycisz wej軼ia w karcie dzwiekowej........
  • Poziom 10  
    wszytskie wejscia wyciszone - nic nie pomog這...