Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

(Excel) Kopiowanie dokladnej zawartości komórek

Mike3129 06 Sie 2008 09:52 6355 6
  • #1 06 Sie 2008 09:52
    Mike3129
    Poziom 9  

Witam,

Mam problem, a mianowicie: Chcę aby po wpisaniu do komórki przykładowo litery "q" zamieniała się ona na duże Q w czcionce 18, które mam umieszczone w innej komórce. Czy istnieje sposób aby to zrobić??

Z góry dziękuje za odpowiedź

0 6
  • #3 07 Sie 2008 07:15
    Mike3129
    Poziom 9  

Dzięki, zupełnie zapomnialem o tej funkcji, tylko jeszcze mam taki problem, w komórce tej gdzie ma być wielke Q może być wpisane jeszcze wielke E w odpopwiedniej czcionce i kolorze oraz znak + w czcionce Wingdings 2. I teraz nasuwa się pytanie jak po wpisaniu Q lub E lub + w jednej komórce zmieniało się na litere bądź znak ( w przypadku +) w odpowiedniej czcionce i kolorze??

0
  • #5 07 Sie 2008 13:17
    Mike3129
    Poziom 9  

Dzięki wielkie, dawno już nie pracowałem w Excelu i zapomniałem połowe rzeczy, mam jeszcze tylko jedno pytanko bo w formatowaniu warunkowym mam zablokowaną opcje wyboru innej czcionki i kroju. Jak ją odblokować ??

0
  • #6 07 Sie 2008 13:57
    Dżyszla
    Poziom 42  

Nie zwróciłem na to uwagi faktycznie, a jest napisane, że w formatowaniu warunkowym można określić tylko krój, kolor i podkreślenia (dół okienka). Wygląda na to, że aby zmienić czcionkę trzeba by się posłużyć makrem, które jednak nie będzie tak wygodne jak formatowanie warunkowe :(

0
  • #7 08 Sie 2008 07:27
    Mike3129
    Poziom 9  

No cóż, w makra nie będę się już zapuszczał ;) . Zatem dziękuje za pomoc.

pozdrawiam

0