Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

sony RM 841 JAK USTAWIĆ KANAŁY

franti 06 Sie 2008 11:39 11669 6
  • #1 06 Sie 2008 11:39
    franti
    Poziom 9  

DOSTAŁAM TELEWIZOR SONY TRINITRON TAKI MAŁY 14 CALI. MAM DO NIEGO TAKI PILOT RM841 sony RM 841 JAK USTAWIĆ KANAŁY
    I NIE WIEM JAK WYSZUKAC I ZAPAMIĘTAĆ PROGRAMY.
    PROSZĘ O POMOC Z GÓRY DZIĘKUJĘ

2 6
  • #2 06 Sie 2008 12:17
    h jaworski
    Specjalista AGD

może by kolega zaczął od podania modelu tv ! sprawdzilibyśmy czy masz dobrze dobrany pilot do tv

0
  • #3 06 Sie 2008 15:43
    franti
    Poziom 9  

udało mi się znależć i mój model telewizora to Sony KV-M1400D pilot powinien być oryginalny to tego telewizora
    ps. a przy okazji o co chodzi z tymi punktami bo mi sie zmniejszają i nie wem o co chodzi,bez punktów nie będę mogła pisać postów ani odp.?bo nie mogę znaleźć nic na ten temat.

0
  • #4 06 Sie 2008 21:51
    h jaworski
    Specjalista AGD

jak mnie pamięć nie myli to trzeba przycisnąć klawisz 3 po lewej od dołu i szukać stacji klawiszami obok + lub - ,
    albo 2 od dołu po lewej i szukać tak samo

2
  • #5 07 Sie 2008 09:00
    franti
    Poziom 9  

a mógłbys jakoś bardziej rozwinąć wypowiedź?bo 3 po lewej nie bardzo mi pasuje.na dole są chyba klawisze od obsługiwania wideo czy coś.a wogóle to należy go wcisnać czy trzmać wciśniety cały czas podczas szukania? itylko jeden ten przycisk bo jak szukałam czegoś na ten temat w necie to ludzie coś pisali o kombinacji dwóch przycisków.

Dopisek:
    zrobiłam jak radziłeś z tym 3 przyciskiem ale jednocześnie obok musiałam wcisnąć inny przycisk, a wtedy na ekranie pojawiło sie V-H IIIIII....... a u góry migała cyfra z programem ale przycisk + - nic nie pomagał wogóle nie reagowało.także nadal nie mam nic ustawione nowego.

1
  • #6 07 Sie 2008 13:03
    h jaworski
    Specjalista AGD

to V-H IIIIII....... to właśnie strojenie teraz trzeba wybadać czym to przesuwać bo dokładnie nie pamiętam ostatni raz używałem takiego pilota ze 2 lata temu

0
  • #7 07 Sie 2008 19:08
    franti
    Poziom 9  

no wreszcie się udało:najpierw trzeba wcisnąć dwa przyciski:3 od dołu po lewej i przycisk który jest obok niego z prawej strony i gdy sie pojawi V-H III... lub V-L IIII.... to wtedy wciskamy kolejny raz 3 przycisk i trzymamy i + lub - i szuka jak znajdzie odpowiedni kanał to zatwierdzamy wychodząc z ustawień(3 przycisk od dołu i ten obok).ot cała tajemnica.Mam nadzieje że komuś również się to przyda:)
    pozdrawiam
    można zamykać temat:)

2