Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

mikser numark dm 950 USB jak podlaczyc do komputera.

banszi 07 Aug 2008 09:59 8100 18
    banszi
    Level 2  
    czesc, dostałem od kolegi mikser numarka dm 950 USB, mam do niego 2kable usb i kabel zasilajacy, podlaczam 2 kable usb do kompa wlaczam mikser, wpinam do niego mikorofon i sluchawki, zmieniam kanaly i ustawiam pokrętła ale nic nie leci muzyka ani nic, czy potrzebuje jakiegos kabla zeby polaczyc sie ze swoim wzmacniaczem/amplitunerem? bo windows wykrywa mi sprzet, ustawiam tez w ustawinniach dzwieku audio na USB audio codec( nagrywanie i odtwarzanie) ale nic sie nie dzieje, mam go od 2 dni nie wiem co mam z nim zrobic :) przepraszam ale jestem zielony prosze o pomoc

Pisownia! (wielkie litery, interpunkcja, znaki diakrytyczne).
    Regulamin p.15.
    Proszę poprawić.
    [Art]
    Artur k.
    Admin of Audio group
    Jest takie stare powiedzenie: "Gdy wszystkie sposoby zawiodą - zajrzyj do instrukcji obsługi". Instrukcja jest do pobrania na stronie producenta, trzeba tylko podać imię, nazwisko oraz adres e-mail.

Istnieje także możliwość, że mikser jest uszkodzony ale zacząłbym od tego co napisałem wyżej.
    IrekKo
    Level 32  
    A jakiego programu używasz do obsługi tego miksrea ?
    Bo to, że ci wykrywa sprzęt to dopiero połowa sukcesu :)
    GELOELO
    Level 11  
    siema mam tez taki sam mikser i ladnie wykrywa mi go na kompie ale jest problem z konfiguracja programu virtual dj bo nie slychac muzyki na glosnikach tylko na podsluchu i nie dzialaja mi crossfader i suwaki do poglaszania CH-1 CH-2 (mikser jest nowy) bardzo prsze o pomoc
    maciek_sl
    Level 14  
    Witam już śle jak ustawić w virtual dj Ustaw tak jak na obrazku w kartach , a następnie w pierwsza kartę jedno usb a w druga drugie musi działać bo u mnie tak działa.
    mikser numark dm 950 USB jak podlaczyc do komputera.
    Pozdrawiam.
    maciek_sl
    Level 14  
    Dokładnie tak kolego.Pozdrawiam.
    GELOELO
    Level 11  
    no to tak mam ustawione od jakiegos tygonia i nie dziala ;/ wiec co moze byc nie tak??
    GELOELO
    Level 11  
    czyli tak jezei mam dobrze ustawione w winows i virtual dj to musi byc mikser zepsuty :(
    maciek_sl
    Level 14  
    A na mixerze nie masz czegoś przestawionego bo na moje oko jest wszystko ok wiec no nie wiem może jak mówisz mixer. Pozdrawiam.
    GELOELO
    Level 11  
    no jest wszystko ok z tylu sa przelacznki phono/line przestawilem w jedna strone i w druga i nic wiec musi byc mikser zepsuty wszystko przestawialem prubowalem i nic wiec chyba odsylam do tej firmy co go kupilem niech nowy daja bo taki mial byc!
    Pisownia, interpunkcja, nieczytelny bełkot. Regulamin. p.8.2, p.15. Proszę poprawić ten i pozostałe swoje posty. [Pablo]
    maciek_sl
    Level 14  
    No a w ustawieniach w kompie zobacz czy głos nie jest wyciszony mi też się tak raz zdarzyło po podłączeniu.
    maciek_sl
    Level 14  
    Co masz na myśli pisząc "no ale jak by byl nawet wiciszony glos to by dzialal corssfader i ch-1 i ch-2(suwaki) a nie dziala na podsluchu"??
    pol102
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Chodzi o to, że gdy 'Suma' jest maksymalnie wyciszona, fadery odpowiedzialne za kontrolę głośności decków powinny być prawidłowo animowane w VDJ'u, a co za tym idzie coś powinno działać. Może ów mixer trzeb zmapować w VDJ'u jako kontroler MIDI nie zdefiniowany wcześniej?

Chyba, że źle zrozumiałem autora.
    maciek_sl
    Level 14  
    Tylko że w tym mixerze nie ma owej możliwości aby animować coś w programie.
    GELOELO
    Level 11  
    dwonil do mnie typ z tej firmy i pow. ze mikser musi byc ok a wina leze po stronie kompa.
    pol102
    VIP Meritorious for electroda.pl
    A czy kolega próbował ręcznie zmapować "gałki' ?
    GELOELO
    Level 11  
    własnie nie wiem jak to zrobic czy mógł bys mnie oswiecic? mikser sprawny podłaczany do cd playerow
    toudi29
    Level 14  
    Witam mam ten mikser i mam podobny problem a mianowicie jakbym niechciał ustawić to mi łączy kanały a nie rozdziela i nie wiem jak ustawić dodam że z wątku z tym
    mikser numark dm 950 USB jak podlaczyc do komputera. mikser numark dm 950 USB jak podlaczyc do komputera.

nie mam u siebie pokazanego takiego mixera w podłączeniu na extrim tylko sterownik asio co niestety niechce mi jakoś działać by lewy był lewym a prawy prawym tylko raz na lewym grają dwa odtwarzacze a jak przełącze to na drugim równierz dwa.