Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Stary domofon Urmet - jak podłączyć?

07 Sie 2008 14:47 2470 2
  • Poziom 9  
    Witam

Mam do podłączenia kasete domofonu znajdującą sie na dworze z unifonem w domu:( Problem jest taki że kaseta jest firmy Urmet i posida następujące oznaczenia 1, 2, 1A, -, + i jeden chyba do wywołania niestety nie mam żadnej instrukcji co jest co ponbieważ ten domofon jest zamontowany dosyć dawno a ja mam dopiąć do niego nowy unifon:(

Doszukałem sie w innych postach że na jedynke w unifonie TK6 musi przyjść przywołanie i to mi sie wydaje że to jest sygnał już z kasety zewnętrzej jak naciśniemy??

mase znalazłem wśród tych przewodów ale co zresztą ??

musze znależć jeszcze jakiś przewód do głośnika i mikrofonu, jak je rozpoznać które to są??

W furtce jest również elektrozamek ale jak go prubowałem to nie do końca działał nie wiem? dość długo był nie urzywany moze to jest przyczyną?? czy może coś żle podłanczałem??

Z góry dziękuje za wszelką pomoc
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 9  
    Dzięki za pomoc okazało sie przy okazji że jedna żyła co przychodził sygnał z kasetki co znajduje sie na dworze była przerwana naszęście były rezerwowe żyły.
    Pozdrawiam