Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Travel Pilot RNS4-TP170 Blaupunkt sygnał GALA

wmys 07 Aug 2008 21:00 2841 2
    wmys
    Level 2  
    W miejsce tradycyjnego radia Forda 6000CD kupiłem sobie radio Forda Blaupunkt Travel Pilot RNS4-TP170 i wszystko działa po za navigacją. Nie wiem czy w modelu Fokus 2000r. ghia sygnał GALA był już wyprowadzony w kostce czy nie. W tej chwili nawigacja oblicz tylko odległość do celu i tylko czasami czas jazdy. Niestety nie potrafię rozpoznać przewodów , aby rozpoznać ten z sygnałem GALA. Po zamontowaniu przewodów przejsciowych z tych oryginalnych, pozostał mi jeden którego nie wiem gdzie podłączyć ani do czego służy. Nie mam pilota więc z tym nie mam problemu.
    Dzięki za ewntualną pomoc.
    Grzegorz Siemienowicz
    Level 36  
    Musi być sygnał gala w standardowym miejscu w kostce iso (opis na studio24 ) . sygnał powinien być w kostce (6000 miał z gala z tego co pamiętam zwiększenie głośności wraz ze wzrostem prędkości)
    dzi0bas
    Level 14  
    Poradziłeś sobie z problemem? Właśnie czekam na swoje radio i też będę miał przeprawę. Ta kostka jest od pilota. Jak antena gps idzie do tego radia?

Moderated By damiancz:

3.1.19. Nie wysyłaj wiadomości w tematach archiwalnych, jeśli jest to kolejne pytanie, w szczególności inne niż osoby pytającej. Z racji szacunku do pytającego załóż własny temat. Możesz dopisać tylko sposób rozwiązania problemu.