Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
IGE-XAO
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

schemat elektryczny seicento 900

23 Lut 2004 12:39 10429 7
  • Poziom 2  
    czy może ktoś mi przesłać serwisówkę w pdf-ie lu w innej formie elektronicznej do seicento?
    posiadam seicento 900.
  • IGE-XAO
  • Poziom 14  
    więcej konkretów /o co chodzi/jakiego schematu poszukujesz
    :?:
  • Poziom 2  
    Cześć,
    dzięki za zainteresowanie,
    jest np. taka książeczka: Józef Zembowicz "Fiat Seicento". Chodzi mi ogólnie o serwisówkę, zarówno o schemat elektryczny - przymierzam się do montażu siłowników do zamka centralnego, jak i o mechaniczną - ostatnio męczyłem się z paskiem klinowym - poszedłem do warsztatu a tam gość sprytnie częściowo odkręcając nadkole poradził sobie z nim w 30 min. Poza tym ostatnio coś mi trze w układzie jezdnym po lewej stronie koła, jeżeli nawet sam sobie tego nie zrobię, to oddając auto do warsztatu, będę mniej więcej mógł po zajrzeniu do serwisówki wiedzieć za co płacę.
    Może być również inna forma elektroniczna niż pdf serwisówki.
  • IGE-XAO
  • Poziom 14  
    i dalej mało szczegółów nie ma czegoś takiego jak serwisówki. poszczegółne elementy elektryczne tooddzielne schematy.wiem że chodzi ci o centralny dzisiaj po południu w tyrce zrobię zdjęcia scematu orginalnego centrl zamka a jutro wyśle/niemam skanera i na razie nie stać mnie /
  • Poziom 13  
    jan12345 napisał:
    i dalej mało szczegółów nie ma czegoś takiego jak serwisówki. poszczegółne elementy elektryczne tooddzielne schematy.wiem że chodzi ci o centralny dzisiaj po południu w tyrce zrobię zdjęcia scematu orginalnego centrl zamka a jutro wyśle/niemam skanera i na razie nie stać mnie /

Ja mysle ze chodzi poprostu o ksiazke (np takie jak wydawnictwa WKL z cyklu sam naprawiam ) tylko w foramcie .pdf :wink:

Ps. Kolo soboty powinienem miec taka do SC ... przypomniej sie jeszcze
  • Poziom 12  
    Tak się składa,że jestem w posiadaniu skanu serwisówki do Seicento i z przyjemnością ją udostępnię w formacie pdf.Jeżeli ktos jest zainteresowany,proszę o kontakt via mail.
    Pozdrawiam
  • Poziom 11  
    w emule znajdziesz na pewno