Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio z Mazdy Premacy CLARION CB81 66 9S0. Jaka Zmieniarka?

olga100 08 Sie 2008 14:51 6199 4
  • #1 08 Sie 2008 14:51
    olga100
    Poziom 2  

Witam, mam problem i jak widzę na forach nie tylko ja bo to pytanie już padło. Kupiłam Mazde Premacy z radyjkiem CLARION CB81 66 9S0 niestety nie posiada zamontowanego CD tak więc chciałam zakupić zmieniarkę (najlepiej używkę) tylko nie wiem jaka pasuje do tego typu radia. Pomóżcie? Pozdrawiam i dziękuję[/GVideo]

• #2 08 Sie 2008 15:42
    djlj24
    Spec od car audio

Poszukaj takiego czegoś jak odtwarzacz MP3 na karty SD do Mazdy. Podłącza się to zamiast zmieniacza CD, cena porównywalna z używanym zmieniaczem a łatwiej kupić.

• #3 08 Sie 2008 16:02
    olga100
    Poziom 2  

Dzięi za info, przerabiałam ten temat to się nazywa xCarLink.Przyzwyczajenie i duża kolekcja płyt cd skłaniają mnie do zmieniarki. Dzięki i Pozdrawiam

• #4 08 Sie 2008 20:22
    djlj24
    Spec od car audio

Będzie z tym problem. Oryginalny zmieniacz jest robiony na mało udanym modelu Panasonica DP601 (inna elektronika ale mechanizm i laser to samo badziewie) co powoduje, że po kilku latach są problemy z czytaniem. I mało tego na rynku - zmieniacz jako opcja kosztował ok. 2000 zł więc ludzie woleli wywalić radio fabryczne (o ile nie zajmowało pół deski) i założyć coś cywilizowanego. W niektórych modelach dało się założyć do oryginalnej obudowy odtwarzacz na 1 lub 6 CD (w przypadku dużych modeli było to jedyne rozwiązanie).

• #5 08 Sie 2008 23:28
    olga100
    Poziom 2  

Dzięki za info. Mało optymistycznie się robi .Przyjdzie mi moje CD przegrywać na mp3.:cry: Pozdrawiam

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME