Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Podział sygnału z dekodera Cyfrowego Polsatu niezależnie 2tv

morpheustm 09 Aug 2008 13:42 9074 5
    morpheustm
    Level 10  
    Witam, mam pewne zapytanie do wszystkich forumowiczow ;) Chcialbym podzielic sygnal z dekodera Cyfrowego Polsatu na 2 TV tak aby i na jednym i na drugim mozna by bylo ogladac programy prosto z dekodera ale nie chodzi mi o sytuacje gdzie przelaczam program w jednym tv i to samo dzieje sie na drugim... Chcialbym zrobic tak aby oba tv byly od siebie 'niezalezne' ze tak powiem. Czy w ogole mozna cos takiego zrobic i jak? Zakupilem modulator video (RF 3000 Universal Video Modulator) gdyż słyszałem, że dzięki temu można cos takiego otrzymać ale zupełnie nie wiem co z tym zrobic...
    Za odpowiedzi z gory dzieki ;) Pozdrawiam
    135
    Level 11  
    Tak, ale nie na długo. Niestety ale trzeba wziąć drugi abonament.
    pajo21
    Level 35  
    135 wrote:
    Tak, ale nie na długo. Niestety ale trzeba wziąć drugi abonament.

Nie trzeba brać dwóch abonamentów.Można podzielić uprawnienia z karty na kilka tunerów ale trzeba posiadać odpowiednią wiedzę i spełnić kilka warunków.
    dioda1207
    Level 13  
    Przy jednym dekoderze nie ma możliwości oglądania na 2 TV różnych kanałów.Przez modulator możesz podłączyć drugi telewizor kablem koncentrycznym na gniazdo antenowe.
    Sebaczaj
    Level 14  
    Witam. Nie chiałem zakładać nowego tematu, chciałbym podzielić sygnał Polsatu na 3 TV z wykorzystaniem bezprzewodowego przedłurzacza pilota. Tuner mam echostar DSB 717. Jakie rozwiazanie jest najlepsze, biorąc pod uwagę odległości TV od tunera. Pierwszy telewizor obok tunera, drugi jakieś 10 m dalej, trzeci ok 15 metrów od tunera. Z innych postów wnioskuję, że najlepiej kupić długie kable euro. Jeśli to prawda to będę wdzięczny za podpowiedź jaki kabel kupić (marka itp). Ceny tych kabli i zapewne jakość są różne.