Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

OPEL ASTRA TD 97r. wymiana stacyjki, problem z odpaleniem

09 Sie 2008 16:10 4594 2
  • Poziom 10  
    Witam!
    Posiadam Opla Astrę TD z 97 roku silnik GM, pojawił się problem z przekręceniem kluczyka z pozycji 0 do 1, zakupiłem wkład używany wraz z kluczykiem od Daewoo (raczej bez immobilisera ale pewien nie jestem) który pracował również w Oplu ale starszej Vectrze! Teraz do rzeczy, wkład pasuje jak ulał, stary kluczyk zamontowałem w pobliżu kostkl immobilisera przy stacyjce, przekręcam kluczyk, kontrolki ładowania i cśnienia oleju świecą, samochód kręci rozrusznikiem i nie odpala! Zrobiłem tak może z 5 prób! Boję się czy czasami nie zablokowałem komputera:(, nie wiem dlaczego auto nie odpala mimo że stary kluczyk jest w pobliżu stacyjki?
    Orientuje się ktos po ilu próbach odpalenia w tym typie auta blokuje się komputer, a może jest jakiś sposób na obejście immobiliesera??
    Proszę o pilną pomoc bo autko w poniedziałek potrzebne, a ja stoję w miejscu!!!

Dziękuje z góry i pozdrawiam!
  • Poziom 10  
    Spoko! Już w sumie doczytałem i naprawione! Stary kluczyk musiał być umieszczony w pentli immo! Samochód odpalił:)! Dzięki i pozdrawiam!