Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Candy Holiday 803 - drzwiczki nie dają się otworzyć

10 Sie 2008 09:59 4866 3
  • Poziom 2  
    Drzwiczki pralki Candy Holiday 803 nie dają się otworzyć . Prawdopodobnie mechanizm otwierania jest na elektromagnes . Jakotworzyć te drzwiczki by wyjąć pozostawione tam pranie.
    Po zdjęciu pokrywy odkręciłam programator , ale nie wiem jak odblokować ten elektromagnes ,czy mogę prosić o wskazówki ?
    Jak naciskam uchwyt otwierający drzwiczki to w mechanizmie otwierania drzwiczek przesuwa sie poziomo jakaś blokada ale tylko o 3 - 5 mm i drzwi nie daja sie otworzyć. Tam pewnie jest jakać blokada jeszcze , ale gdzie i jak ją odblokować
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 14  
    Witam.Jeśli do blokady zaczepu idą 3-kable to należy ręcznie przesunąc zaczep i wymienic blokadę na nową,jeśli do zamka idzie w dół metalowa listwa,to blokada jest nad przyciskiem otwierania/można ją zdemontowac całkiem/ i po jej demontażu otwieranie działa bez blokady.
    Powodzenia.
  • Poziom 1  
  • Poziom 2  
    Ubawicie sie : popukałam rękojeścia wkrętaka w ten elektromagnes i puściła blokada. !!! wymieniłam na nowy ( czytaj taki sam ) Pytanie czy ta część jest tak tandetna ??? za jaki czas wydam kolejne 46 zł na ten podzespół . A swoją droga gdzie można tanio kupować części (oryginalne lub innych producentów do pralki Candy -ale dobrej jakości ?
    Użytkuję dwie pralki Holiday a psują się strasznie .