Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

n73 karta pamięci zawiesza telefon

11 Sie 2008 01:25 4296 19
  • Poziom 10  
    witam
    witam wydaje mi sie patrząc po innych forach ze mam jakis niespotykany przypadek mojego problrmu... otoz po wlozeniu karty pamieci telefon sie zawiesza a po probie wlaczenia z karta w srodku mamy napis nokia mignie 2 razy jak normalnie zgasnie i jewet tylko bialy ekran ... dodam ze bez karty dziala idealnie ... i teraz tak myslalem ze to wina softu zmiana na nowy nic nie dala ... myslalem ze to wina karty niestety napewno jest sprawna bo dziala na innnych enkach ... stwierdzilem ze to wina slotu i wymienilem cala plytke klawiatury ze slotem na 100% sprawna ... efekt wciaz ten sam ... wszelkie pomysly mile widziane ... pozdrawiam

Popraw temat, zapoznaj się z regulaminem.Następnej prośby nie będzie tylko post powędruje do kosza i ostrzeżenie.

mod.fischer8
  • Poziom 31  
    Pomysł jest taki, że jednak twoja karta jest uwalona. Podstaw inną pewną w 100% a się przekonasz.
  • Poziom 10  
    niestety to nie jest wina karty gdyż na 3 kartach z różnych n 73 dzieje się to samo również na orginalnej karcie nokii ... ale dzieki za zainteresowanie tematem
  • Poziom 24  
    proponuje reset symbiana i zmiane systemu plikow na karcie.
  • Poziom 10  
    jeśli o reset chodzi i masz na myśli * 3 zielona i power to był robiony kilkakrotnie z kartą w środku i bez tak samo formatowanie karty było robione systemem fat 32 i fat 16 i różnymi programami mmc medic itp
  • Poziom 9  
    Mogą to być wina płytki głównej telefonu akurat ten model noki ma takie różne niedoróbki wiem bo sam mam i kumpel miał i mój tata tez.
  • Poziom 24  
    gadzam sie z przedmowca. te nokie to straszne pasci
  • Poziom 30  
    Full flash po fbusie boxem ją postawi.
  • Poziom 10  
    a czy jakiś domowy sposób istnieje? czy tylko i wyłącznie serwis . . . dzieki za wszystkie odpowiedzi i pomysly
  • Poziom 24  
    to jest nokia wiec domowe sposoby odpadaja. no chyba ze w domu posiadasz boxa :P
  • Poziom 2  
    ja mam ten sam problem z moją n73:cry: wie ktoś jaktemu zaradzić???????? prosze o odpowiedz:cry:
  • Poziom 11  
    oryginalne karty nokii zamulaja wiec proponuje wymienic karte na kingstona,sa one o wiele sprawniejsze.Proponuje rowniez zrobic reset pamieci wewn. a nie zewn.bo byc moze masz wgrana jakas aplikacje ktora zamula
  • Poziom 28  
    Jak już polecasz coś komuś to nie polecaj badziewia. Tylko sandisk.
  • Poziom 2  
    jak zrobić ten reset pamieci wewnętrznej o krórej mówi grzela27 ??
  • Poziom 11  
    dp pit 08...san disc jest wolniejszy od kingstona i nie wiem czy wiesz ale nokia robi swe karty tak naprawde we wspolpracy z Kingstonem.Jednakze san disc robi pojemniejsze karty ale pojemniejsze nie znaczy lepsze. .
    Do pawlos..reset pamieci wewn.powinna byc w ustawieniach telefonu taka opcja lub o ile pamietam kod *#7370#
  • Poziom 2  
    tego próbowałem juz nie raz i to tez nie działa
  • Poziom 12  
    Mogłes poprostu włożyc karte o zawyższonej pamięci. Poczytaj jaką największą pojemnosc karty może odczytac Twój telefon. Pozdrawiam
  • Poziom 28  
    Grzela27 napisał:
    dp pit 08...san disc jest wolniejszy od kingstona i nie wiem czy wiesz ale nokia robi swe karty tak naprawde we wspolpracy z Kingstonem.Jednakze san disc robi pojemniejsze karty ale pojemniejsze nie znaczy lepsze. .
    Do pawlos..reset pamieci wewn.powinna byc w ustawieniach telefonu taka opcja lub o ile pamietam kod *#7370#

Te karty nokii to taka sama padaczka jak kingston - wiem to z autopsji :D Padają jak muchy.
  • Poziom 10  
    Witam. Mam takie pytanie. Mam nikie n 73 i wlacz sie normalnie slychac dzwiek powitalny, ale wyswietlacz jest bialy. Kupilem nowy wyswietlacz telefon pochodzil pare dni i koniec. Kto moze cos pomoc??? bardzo prosze o pomoc i thx:)
  • Poziom 31  
    Pochodził i wyświetlacz padł czy jak?
    Trzeba wgrać na początek na nowo oprogramowanie.