Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

V6 Maxx nie czyta kart pamięci

11 Sie 2008 10:50 1130 9
  • Poziom 10  
    Witam Mam problem z V6 Maxx Po włożeniu karty pamięci nie ma reakcji Nie widzi jej. Dziwna sprawa gdyż wyjmując karte na małym lcd pojawia sie opis wyjęto kartę pamięci Czy ktos już napotkał ten problem??
  • Poziom 10  
    sprawdzałem ich kilka kingston toshiba a nawet org nokia i nic Efekt na kazdej jednej ten sam
  • Poziom 13  
    może telefon upadł i nie wszystko łączy dobrze, a może zmieniałeś soft i od tej pory tak jest?
  • Poziom 10  
    kupilem go w play-u i nie bardzo mialem jak sprawdzic Simlocka robilem po kodach wiec tez chyba nie jest to problemem Po simlocku mogac juz spokojnie sprawdzic telefonik wyszla usterka wczesniej opisana. Softa nie zmienialem nadal jest org Play
  • Poziom 13  
    jak ściągałeś sim locka po kodzie to mogły wystąpić jakiś błąd w sofcie i stąd usterka, jak po ściągnięciu sim locka z motoroli V8 również kodem nie mogłem wykonywać żadnych połączeń, nawet alarmowych, po zmianie softu wszystko działało ok, zmień soft w telefonie
  • Poziom 10  
    ok w takim razie bede zmuszony zabrac sie za ciecie Czy polecasz jakiegos sprawdzonego softa czy flashowac go tym co byl bo sprawdzalem juz na serwerze i wisi takowy R26111VL_U_96.80.59R
  • Poziom 13  
    do V6Maxx nie mogę nic polecić bo nie miałem z tym telefonem do czynienia, wrzuć taki sam jak jest,
  • Poziom 10  
    niestety nie odpowiem czy zmiana softa pomogła gdyż przy zdejmowaniu ekranu omsknęła mi się ręka Telefon zgon Strzelił taki mały glass na czterech kulkach pomiędzy ekranem a scalakiem Jak uda mi się takiego zdobyc to postawię i poinformuję o efektach co do softa
  • Poziom 10  
    dzis zdjalem glassa okazalo sie ze ma tych kulek pięc pokazuje na zdjeciu Jesli ma ktos pomysl gdzie takiego glassa znajde badz czy moge go np pokrossowac to z gory dziekujV6 Maxx nie czyta kart pamięcie