Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Napad.pl
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Monitoring na kamerach IP - dobór aplikacji, testy

Mihó 11 Sie 2008 11:02 3411 7
  • #1 11 Sie 2008 11:02
    Mihó
    Poziom 27  

Najpierw opiszę sytuację:

1. Mam do nadzoru 6 kamer
    2. Dołączone do nich oprogramowanie to IPview Pro firmy Planet.

3. Chciałem przetestować oprogramowanie poza wspomnianym miejscem instalacji - nie mam dostępu do kamer - czy możecie mi podać jakiś adres IP kamery, którą mogę podłączyć sobie dla próby (choćby widok na rynek w Wąchocku)
    4. Czy możecie mi już teraz odpowiedzieć, czy oprogramowanie ma możliwość automatycznego czyszczenia archiwum ? Np. nagrania starsze niż miesięczne, by były usuwane ?

0 7
  • Napad.pl
  • #2 11 Sie 2008 15:06
    tadekmar
    Poziom 12  

ad 3
    zapraszam na stronke www.lecobis.pl j(sorki za lekki spam reklamowy)jest tam kamerka internetowa skopiuj tylko link bezposredni do kamery bo na stronie to na jakis flash przez providera konwertowane
    ad 4 kazdy nawet najprostszy serwer kamer ip musi miec taka opcje przeciez dla programisty to zaden problem chyba ze kupiles totalnego bubla ale programu tak naprawde nie zman wiec musisz sam popatrzec po setupie

0
  • Napad.pl
  • #3 11 Sie 2008 16:05
    Mihó
    Poziom 27  

Niestety nie udało mi się połączyć. Potrzebuję adres IP kamery

0
  • #5 11 Sie 2008 21:26
    todaks
    Poziom 19  

Sam adres kamer nic Ci nie da . Abz ciągnąć strumień z kamery musisz
    posiadać hasło z uprawnieniem ale ...
    tu masz kamery Link

0
  • #6 06 Wrz 2008 08:49
    Mihó
    Poziom 27  

Do kamer miałem dołączony IP view Pro. Program może i jest ciekawy, wykrywa ruch itp. Ale chciałbym, aby archiwizacja była trochę bardziej uporządkowana - aby nagranie rozpoczęło się, gdy pojawi się ruch, trwało chwilę i zostało zapisane. Dodatkowo, by nie robił się bałagan, chciałbym, by pliki starsze niż miesiąc byly usuwane. Windowsowy harmonogram zadań niestety nie ma tej opcji. Może są jakieś inne ?

0
  • #7 11 Wrz 2008 08:03
    Mihó
    Poziom 27  

Znalazłem program vivotek. Czy on będzie stosowny do każdej kamery ? Czy może tylko do kamer tej firmy ?

0
  • #8 12 Wrz 2008 21:51
    todaks
    Poziom 19  

Program Vivotek jest przeznaczony tylko dla kamer Vivotek. Z tańszych programów obsługujących kamery wielu producentów polecam
    GO1984
    Program w wersji DEMO możesz używać przez 30 dni , koszt programu 1490 zł (brutto)

0