Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Canon IP 4500 opinie użytkowników

11 Sie 2008 12:56 2733 1
  • Poziom 16  
    Witam

Przymierzam się do zakupu drukarki Canon IP4500 . Główne nastawienie - robienie nadruków na płytach . Chciałem zasięgnąć informacji od użytkowników którzy posiadają ową drukarkę .
    Jeśli chodzi o nadruk na płytach , czy nadruk się nie rozmazuje . Oraz jak to wygląda na zamiennikach czy nadruk jest trwały czy podatny na rozmazywanie ? .
    Czy jeśli chodzi o głowicę w tej drukarce jest to prawda że po pewnym czasie / przebiegu wysiada czy są to tylko legendy :) .

I jeśli chodzi o wydajność atramentu ile w przybliżeniu idzie wydrukować na jednym komplecie zasobników stron A4 ( kolorowe obrazy , jakość normalna ) .

Z góry dziękuje za odpowiedz .
  • Poziom 11  
    Witam.
    Moja dziewczyna ma taką drukarke. Ogólnie sprzęt fajny, cichy, ładnie wykonany. Nadruki na płytach robi bez problemu, my w większości drukujemy na niej zdjęcia. Na oryginalnych tuszach wszystko było super, zdjęcia ładne jak od fotografa. W tej chwili już jest po 3 wymianie, używane są zamienniki, kolory są bledsze niż na oryginałach a co gorsza zaczął się problem z żółtym kolorem (przytkała się głowica), dzisiaj próbowałem czyszczenia i nie pomaga :(. Oryginalne tusze kosztują w granicach 35-40zł za 1 kolor, zamienniki od 6 do 25zł no i jeszcze zabawa z chipami przy zamiennikach (trzeba przyklejać te z oryginalnych). Drukarka dobra, ale żeby uniknąć problemów lepiej stosować droższe tusze. Pozdrawiam