Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Konserwacja gazami szlachetnymi

11 Sie 2008 13:18 1251 5
  • Poziom 23  
    Ktos moze slyszal kiedys lub zna adresy jakis firm ktore zajmuja sie konserwacja, przedmiotow za pomoca umieszczania ich w szczelnych szklanych brylach z ktorych wypompowywuje sie powietrze i wprowadza gaz szlachetny. Ciekawi mnie czy jest cos takiego mozliwe dla prywatnej osoby oraz jakie sa orientacyjne koszty takiej operacji. Niestety nie moge znalezc w internecie informacji na ten temat. Z gordy dzieki za kazda pomoc.
  • Poziom 25  
    olfork napisał:
    Ktos moze slyszal kiedys lub zna adresy jakis firm ktore zajmuja sie konserwacja, przedmiotow za pomoca umieszczania ich w szczelnych szklanych brylach z ktorych wypompowywuje sie powietrze i wprowadza gaz szlachetny. Ciekawi mnie czy jest cos takiego mozliwe dla prywatnej osoby oraz jakie sa orientacyjne koszty takiej operacji. Niestety nie moge znalezc w internecie informacji na ten temat. Z gordy dzieki za kazda pomoc.

Ale Edison już wymyślił żarówkę :)

Może firmy które zajmują się produkcją lamp elektronowych?
  • Poziom 20  
    Napisz do użytkownika (chyba) AlekZ. Zajmuje się on wytwarzaniem lamp elektronowych. Może coś doradzi.
    Napisałem przecież "(chyba)" :D Oczywiście chodziło mi użytkownika AlekZ (już poprawiłem). Każdy może się pomylić :)
  • Poziom 32  
    AlekZ jak już :)

Może napisz co chciałbyś zakonserwować ? jakiej wielkości ?
  • Poziom 23  
    Dzieki wszystkim za podpowiedzi. Temat zamykam.