Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BP Denver CD70 -dziwne działanie

orion 11 Sie 2008 20:18 990 5
  • #1 11 Sie 2008 20:18
    orion
    Poziom 23  

Witam . Otrzymałem do uruchomienia w.w. radio oczywiście bez karty.
    Po wpisaniu masterkodu radio się uruchomiło ale jest brak głosu (od czasu do czasu głos pojawia się na ułamek sekundy i znów znika ) a po wciśnięciu menu zostaje pusty podświetlony wyświetlacz ale funkcje menu działają prawidłowo tylko nie widać co się robi . Prawidłowo w menu wyświetla tylko ustawianie zegarka i wpisywanie jakiegoś napisu gdzie można zmieniać litery strzałkami. Radio przyjęło też kartę od Kansas DJ ale zachowanie bez zmian . Czyżby jakiś tryb typu demo mode bez oryginalnej karty ? . Może jakieś pomysły ?

0 5
  • #2 12 Sie 2008 00:39
    ikar55
    Spec od car audio

Czy karta którą zastosowałeś (przyuczyłeś) była już używana w innym radiu, czy nowa? Czy na układach stabilizacji 5V i 8,5V masz poprawne napięcia? Czy tak samo zachowuje się po wymontowaniu odtwarzacza?

0
  • #3 12 Sie 2008 21:53
    orion
    Poziom 23  

Karta pochodzi z innego radia czystej niestety nie mam ,napięcia ok ,bez cd jest tak samo

0
  • #4 12 Sie 2008 22:36
    ikar55
    Spec od car audio

Kto wie czy nie tu leży "pies"? Mam takie więc jutro popróbuję zaaplikować mu różne używane karty. Moje chodzi bez karty i wszystko (wraz z mutingami) funkcjonuje w nim poprawnie.

0
  • #5 12 Sie 2008 22:43
    orion
    Poziom 23  

Czy przeprogramowywałeś procesor czy wystarczył master kod ?

0
  • #6 12 Sie 2008 23:01
    ikar55
    Spec od car audio

Nie, nie przeprogramowywałem. To taki dziwny zbieg okoliczności. Wtryniłem do niego jakąś używaną kartę, którą miałem opisaną "USZKODZONA", radio pokazało "CARD ERROR" ale po podejściu do wyzwolenia zawołało i przyjęło master i od tego czasu hula bez karty. Podobnie odpalałem tą kartą inne modele i chodzą po dziś. Ot, fartowny traf. Najciekawsze, że wszystkie funkcje działają właściwie. Nie próbowałem porównywać eepromu przed i po "zabiegu". Wiem tylko, że po przyuczeniu innej karty radio po jej wyjęciu woła "CARD".

0