Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

OMVL DREAM XXI N błędy w komputerze głównym

12 Aug 2008 10:14 2958 7
  • Level 11  
    Witam
    Posiadam Fiata palio weekend 1.2 16v i instalację gaz. dream XXI n.
    komputer od gazu robi mi jakieś błędy na komputerze głównym samochodu.
    objawy są takie:
    -zwłaszcza rano gdy odpalam silnik na benzynie silnik bardzo nierówno pracuje, dusi się, czasami gasnie, dopiero po przełączeniu na gaz jakoś jedzie
    -na rozgrzanym silniku też są problemy z obrotami na benzynie
    Bylem u mechanika(nie od gazu) , pokasował błędy i kazał mi przez pare dni nie włączać gazu. Po jego zaleceniach jest wszystko ok.
    Twierdzi że to wina komputera gazowego że robi błędy i takie są efekty.
    Proszę o jakieś podpowiedzi co mam robić, w mojej miejscowości nie ma dobrych szpeców od gazu a zwłaszcza do omvl.
    Czy nowa autokalibracja moze rozwiącać problem?
  • Level 11  
    Międzyrzec Podlaski
  • Level 39  
    To daleko, w Jastrzębiu jest facet, co założył w mojej megance sekwencje OMVL ponad cztery lata temu, w której dotąd nie było ani jednej usterki. Uważam, że to bardzo dobry fachura.
  • Level 15  
    witaj jeśli faktycznie źle jest u was z fachowcami od gazu to spróbuj założyć przekaźnik resetujący pd50 firmy protect resetuje ecu po każdym zgaszeniu silnika montaż jest prosty w środku jest instrukcja generalnie błędów omwl nie powinien robić ale do czasu jak samochodu nie weźmie w ręce fachowiec jest to jakiś sposób lepszy niż katowanie rozrusznika
  • Level 11  
    Dzięki za porade. Agdzie to można dostac i za ile
  • Level 21  
    witam , mam prośbe , czy ktoś posiada schemat ster dream xxIn lub spalony sterownik?

Dodano po 5 [minuty]:

moge przesłać prog do dr. ale jest potrzebny klucz. interfejs jest taki sam jak do bingo s (jakieś 26zł ale klucz jest już w cenie wyższej)