Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Naprawa taśmy przewodzacej

12 Sie 2008 14:25 19390 5
  • Poziom 10  
    Nie do końca wiem, jak tą część nazwać. W każdym razie zdjęcie wszystko wyjaśni. Sa przerwane 3 ściezki. Jest jakiś sposób na udrożnienie przejścia?

Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Pomocny post
    Poziom 14  
    kup klej przewodzacy na bazie srebra i namaluj nowe sciezki. 100% pomaga i dziala
  • Poziom 23  
    Naprawiałem kiedyś ścieżki napylone dla wyświetlacza lcd radia samochodowego,szkło mimo,że miało pęknięcia odzyskałem 80 procent połączeń.Jeśli taśma nie jest mocno narażona na mechaniczne bodźce to klej powinien załatwić sprawę.
  • Poziom 37  
    tmk0 napisał:
    Nie do końca wiem, jak tą część nazwać. W każdym razie zdjęcie wszystko wyjaśni. Sa przerwane 3 ściezki. Jest jakiś sposób na udrożnienie przejścia?

Wszelkie kleje i klejenie tej akurat taśmy możesz sobie odpuścić.
    Albo nowa taśma, albo łączenie przewodami, jeżeli konstrukcja urządzenia na to zezwoli.
    Możesz jeszcze spróbować zastosować taśmę pomarańczową lub białą- ale w tym przypadku musisz dobrać raster.

Jeżeli masz przerwane tylko 3 połączenia, to możesz zrobić protezę z taśm, które wyżej wymieniłem.