Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak przywrocic system z ukrytej na dysku partycji?

12 Aug 2008 14:49 19067 4
  • Level 10  
    Jak przywrocic system z ukrytej na dysku partycji w laptopie HITACHI Equinum L300?
    Partycja C: z systemem zostala sformatowana, wiec przywracanie przez F8 przy bootowaniu niemozliwe.
    Niestety nie stworzono Recovery Disc.
    Mam do dyspozycji:
    1. w/w laptopa z partycjami: X - ukryta, z ktorej chcialbym przywrocic system;
    C - sformatowana, byla Vista; D - pusta; E - troche danych, muzyka i zdjecia
    2. Laptopa Fujitsu Siemens Amilo Li2727 z Vista, z Recowery Disk, z obrazem systemu *.gho
    3. Hiren's Boot CD v.9.0
    4. Bardzo ograniczony dostep do Internetu (transfer ok. 50kbps, i nie zawsze)
    5. Malo czasu :-(
    ...i jestem na obrzezach "cywilizacji" czyli nie mam od kogo pozyczyc np. instalki Visty,
    o sciaganiu wiekszych rzeczy z Internetu moge pomarzyc...

Czy ktos potrafi mi podpowiedziec jak z tej ukrytej partycji przywrocic system?!

Z gory wielkie dzieki za wszelka pomoc (a szczegolnie za porady - serwis Toshiby itp.)
    i przepraszam za brak polskich liter.
  • Level 13  
    W sonych Recovery Partition uruchamia sie poprzez wciśniecie F11 "przy biosie". Spróbuj w ten sposób i daj znać czy zadziałało

pozdrawiam
  • Level 16  
    Poszukaj sobie takiego programu Ghost. Wrzuć na dyskietkę i odpal z dyskietki. Podawaj mu po kolei litery urządzeń, on wykryje partycję ukrytą, skopiuje pliki z backupa i cześć pieśni.
  • Level 10  
    Do tych dwu odpowiedzi powyzej:
    Panowie, przeczytajcie dokladnie, ze zrozumieniem, a potem nie marnujcie miejsca na serwerze i nie nabijajcie sobie postow.

lord..vader: a co mnie obchodzi jak uruchamia sie recovery w sony?! Wyraznie napisalem ze w Toshibie (wg manuala oczywiscie) przywracanie to F8 i nie dziala z przyczyn tez opisanych... wiec F11 jak w sonym tez na pewno nie zadziala...

maxwell055: jak bys mial chociaz mgliste pojecie o komputerach, to wiedzialbys co jest na Hiren's Boot CD o ktorym tez pisalem w poscie...
    Jest tam miedzy innymi Ghost, ktorego uzywam od lat chyba 10 i mam go w malym palcu... A w pkcie 2 nie zauwazyles ze mam obraz systemu? Nie kojarzysz rozszerzenia *.gho z Ghostem?!
  • Level 10  
    Sprobuj uruchomic laptopa z wcisnietym klawiszem 0(zero) i jak pojawi sie logo Toshiba lub zacznie bipac to pusc- wtedy powinno pojawic sie na ekranie ** HDD RECOVERY MODE **