Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

pioneer DEH-P8600MP nie można otworzyć panela

piotrek_80 12 Aug 2008 15:58 2797 8
    piotrek_80
    Level 1  
    witam mam problem nie idzie otworzyc panela, sprawdzilem wszystko i jest prawidlowo ,naciskajac guzik po ktorym powinien sie otworzyc panel on sie nie otwiera ,guzik ktory otwiera panel wydaje dzwiek czyli dziala natomiast panel sie nie wysuwa. co z tym zrobic

Reg. pkt 11 zmieniłem tytuł. [TW]
    pafcio25
    Level 11  
    Kolego napisz czy i jak poradziłeś sobie z tym problemem bo ja mam taki sam w modelu DEH 840MP
    yooras
    Level 22  
    Witam, pewnie skończyła się taśma do panela zewnętrznego.
    Pozdrawiam.
    pafcio25
    Level 11  
    na pewno to nie taśma, sprawdzałem może to wina mechanizmu,pewnie już powyrabiany???
    pafcio25
    Level 11  
    Znalazłem sposób na otwieranie panela. To wina mechaniczna .Jak będzie ktosik miał jeszcze taki sam problem z tym radyjkiem to niech da znać a prześle fotki co trzeba zrobić.
    Tomek Włodarczyk
    Service technician RTV
    To może zamieść rozwiązanie dla przyszłych czytających albo przenosimy do kosza jako całkowicie nieprzydatny.
    pafcio25
    Level 11  
    oki jutro wkleję fotkę gdzie trzeba podłożyć podkładkę pod cięgno i wtedy nie ma martwego punktu a panel za każdym razem się już otwiera.
    pafcio25
    Level 11  
    Sposób na zacinanie windy Pioneer DEH P840MP, 8400MP i 8450MP.pioneer DEH-P8600MP nie można otworzyć panela
    Tomek Włodarczyk
    Service technician RTV
    Postawa godna naśladowania! W ten sposób powinno się zamykać tematy, szkoda tylko, że po mojej interwencji :P Dzięki w imieniu wszystkich szukających rozwiązania problemu w przyszłości.
    Pozdrawiam.