Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung F480 tocco po flashu trup

arecki_uk 12 Aug 2008 18:02 7802 10
    arecki_uk
    Level 17  
    Jak w temacie dostalem samsunga tocco f480,nie wchodzi w download mode zero reakcji,rzecz jasna ust go niewykrywa ani nawet multiloader.. kompletny trup,flashowany ust i zmarl..
    czy jakis sprzet flashuje tocco po rj?
    arecki_uk
    Level 17  
    Ponawiam
    Mnemic
    Level 15  
    potrzebuję żeby telefon wszedł w tryb download, co muszę przycisnąć, chcę wgrać polaka przez multiloadera, próbowałem już różnymi sposobami,

czy ktoś wie co należy zrobić ?

Dodano po 13 [minuty]:

gdyby ktoś potrzebował trzymamy:

dolny przycisk od podgłaszania, od kamery i włącznik,

telefon wchodzi w tryb download :)
    minio2003
    Level 11  
    a ja mam tez problem z tym telefonem podczas wgrywania polaka wyskakuje mi err_write_timeout i nie moge postawic tej sluchawki robie to ust v8.02 jakies pomysly?? chyba ze ktos ma sprawdzonego flascha to bardzo bym prosil o niego
    habrozaurus
    Conditionally unlocked
    Nie rób ust, zrób downloaderem a będzie działac.
    Lawarov
    GSM Product Supporter
    Ściągnijcie oryginalny flasher i flash do tego modelu, na 100% pomoże.
    zetmengsm
    Level 11  
    prbolem jaki macie powoduje brak wgrania bootloadera wiec uzywajcie oryginalny downloader i pliki zaznaczcie full download zeby moc wrzucic tez booloader jezeli trzeba plikow to polecam swoja www.share4gsm.com
    quiter1979
    Level 13  
    ok,a jak to zrobić,znaczy dodać pliki do boot,bo wskazuje mu lokalizacje gdzie mam flasha i nie chce nic dodac,w sumie tam jest tylko jeden plik flasha,żadnego bota nie widze
    ptasznikos
    Level 18  
    Bo musisz mieć oryginalnym flash. W oryginalnym flashu masz kilka plików i folder z bootloaderami.
    Sang89
    Level 1  
    a możecie powiedzieć jak wgrać polskiego softa do Tocco krok po kroku? Bo widzę, że jesteście obeznani z tematem w przeciwieństwie do mnie :)
    DTC
    Level 14  
    http://www.handy-faq.de/forum/samsung_f480_forum/46865-samsung_sgh_f480_flashen.html
    tu masz link wprawdzie niemiecki jezyk ale da sie zakapowac o co chodzi jak bedziesz mial problem daj znac to wyjasnie sciagniesz tez najnowszy firmware z tej stronki sa z polskim jezykiem testowalem 4 z nich wszytkie dzialaja bez problemu

Dodano po 28 [minuty]:

Moze troche cos skrobne wiec po 1 musisz zakceptowac to ze stracisz wszytko w telefonie wiec kontakty smsy wpisy w kalendarzu notatki wsyztko co jest w pamieci telefonu pelny reset, przygotuj sobie kopie jak ci zalezy na tym kontakty wgraj w pamiec cewnetrzna w postaci wizytowek latwo je zimportuesz potem do pamieci telefonu albo pobaw sie z PCsiuit po 2 sciagnij Multiloader z linku powyzej i softa polecam ten zaznaczony na czerwoni newest ale nie hugo boss bedziesz mial dodatkowe widzety w pasku wypakuj se to do katalogu na pulpit uruchom Multiloadera i wprowadz pliki tak jak na foto z linka bedzie w 3 wierszu do wyboru LOW i Midle wybierz LOW potzem wylacz telefon i wyjmij z niego karte i sima wloz baterie i podlacz kabel USB powinienes miec w okienku na dole np COM3 teraz musisz nacisnac 3 przyciski naraz jak na foto w linku uruchomi ci sie telefon w trybie downloadera i kliknij download w programie poczekaj 5 min telefon sam sie sresetuje potem sobie juz poradzisz