Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

KEH-P8600R -naprawa, połaczenie panela z radiem kabelkami

12 Sie 2008 19:39 1838 2
  • Poziom 9  
    Witam wszystkich.
    Sprawa polega na tym, że chcę zlutować na stałe panel z radiem. Taśma pękła, była już lutowana i ponownie dała ciała. Byłemu jakiejś złotej rączki i krzyknął mi kosmiczną cenę, za którą mogę kupić używane radio. Mam tylko jeden problem gdy połączę za pomocą kabelków radio z panelem tak jak to łączyła taśma to panel pali mi się cały czas i nie można nic na nim przełączyć, tylko świeci i gra kaseta. Co robię nie tak? jest tam jakiś masowy, czy ślepy kabel? w moim przypadku zlutowania kabelkami? Czy ktoś posiada schemat co do czego podlutować żeby działało normalnie?
    Poniżej zamieszczam zdjęcia co z czym lutuje i jak to mam polutować? a czego nie???

Proszę korzystać z funkcji Dodaj obrazek przy dołączaniu zdjęć. Zmieniłem. [TW]
  • Spec od car audio
    Nowa taśma kosztuje kilkanaście złotych a więc nie warto robić takiej partaniny.
  • Poziom 9  
    O to chodzi, że tylko taka partanina pozostaje do zrobienia. Cała wtyczka od taśmy jest uszkodzona i nie ma sensu kupować nowej jak można to zlutować, a dla mnie nie ma żadnego problemu to polutować, mam tylko problem bo nie wiem co z czym i Was o to pytam, narysowałem to najprościej jak mogłem, tera która cyfra z która? :D Zwracam się do osób, które wiedzą w czym rzecz.