Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Suport HWK - Torrent-y - komunikat

Dexter23pl 13 Sie 2008 09:38 1928 8
  • #1 13 Sie 2008 09:38
    Dexter23pl
    Poziom 26  

Jakiś czas nie byłem ale dziś chciałem coś ściągnąć z suportu HWK plik do samsunga i ściągają się jakieś pliki do Torrenta, :| :?:
    Taki komunikat na górze strony;
    Slow download speed penalty activated: you have too few active seeds! Please leave your torrent client seeding for longer time to increase your download speed!
    Slow download speed penalty activated: you have too low ratio! Please upload more traffic to increase your download speed!

Click here to find out how to increase download speed

0 8
  • #2 13 Sie 2008 09:46
    kukunamuniuu
    Poziom 13  

Mam to samo, ale nie jest to aż tak strasznie uciążliwe jak to że nie mogę zaktualizować firmware HWK, przez co nie mogę zainstalować boxa na innym kompie

0
  • #3 13 Sie 2008 09:54
    borg1
    Poziom 11  

Zmianie ulegly zasady dostepu-niestety lacza nie dawaly rady, a wiec podjeto decyzje o zmianie.
    Manual Link
    Zasady Link
    Uwaga - wymaga zainstalowania uTorrenta
    Pozdrawiam

0
  • #4 14 Sie 2008 15:49
    zeezoo
    Poziom 26  

Witam.

tez macie problem z logowaniem?

Na poczatku dzialalo swietnie, a teraz od 3 dni ciagle ten sam komunikat:

Code:
    You are not logged in to system. Possible reasons:

Probowalem na FF 3.0.1 i na IE7. Niestety nie dziala. Na kazdej stronie ten sam komunikat.

0
  • #5 14 Sie 2008 16:41
    telegsm
    Poziom 11  

Musicie odpalić na Mozili trzeba czytać opis i działa 100razy lepiej niż stary.

0
  • #7 14 Sie 2008 17:23
    Rhingsm

Poziom 29  

No, ok wporwadzila Torenty a co robić jak ktoś ma zablkowany dostęp do p2p przez dostawce internetu?

0
  • #8 14 Sie 2008 18:23
    piratten
    Poziom 27  

ja też dzisaij torrenta zauważyłęm... fajna sprawa ;)

nie jest to prędkośc kosmiczna ale o wiele lepsza niż poprzednia ;)

@Rhingsm spróbuj na innym porcie.... albo dowiedz sie od dostawcy neta co z tym zrobić

0
  • #9 14 Sie 2008 18:39
    telegsm
    Poziom 11  

Gdzieś w ustawieniach qtorent jest opcja aby coś tam ukrywał i wtedy będziesz mógł ściągać ale już niepamiętam jak to się robiło. Ja na osiedlowej mam zablokowane np: DC++ niedziała a qtorent lata.

0