Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

vw beta 4 jak zczytać pamięć

tedes 13 Sie 2008 13:05 2968 2
  • #1 13 Sie 2008 13:05
    tedes
    Poziom 14  

W tym radyjku niema typowej pamięci 8 pin, znalazłem na płycie od spodu punkty sda i scl. Monitor -tester magistrali i2c wykrywa układy pracujące na niej, niema w nich eepromu. Za odpowiedzi z góry dziękuję. Pozdrawiam.

0 2
  • #2 13 Sie 2008 14:17
    al777
    Poziom 26  

Innymi słowy chcesz zdjąć blokadę kodu z radia ale nie bardzo wiesz jak, i myślisz że jak są wakacje to moderatorzy pojechali na plażę i można gwizdać na regulamin :D .
    Jeśli to jest to radio co ja myślę że jest, to kod zaszyty jest w procesorze od RDS-u i nie odczytasz go choćby dla tego, że nie masz właściwego programatora. To oczywiście nie wyczerpuje możliwości znalezienia kodu, ale ja więcej ci nie powiem, pogooglaj trochę albo daj sobie spokój z tanimi okazjami z Allegro.
    Wyjaśnienie tego problemu umieściłem w charakterze takiego ostrzeżenia - wielu osobom wydaje się, że łamanie zabezpieczeń to prosta sprawa i fajna zabawa, a to przekonanie najbardziej cieszy ... paserów. Dlatego małe dementi - to nie zawsze jest łatwe i niekoniecznie takie fajne - czasem to długie i żmudne zmagania i coś ok 50% szans na sukces.

0
  • Pomocny post
    #3 13 Sie 2008 14:37
    Tomek Włodarczyk
    Spec od car audio

:arrow: al777 pouczająca wypowiedź, nie powiem :D tak trzymać!
    :arrow: tedes eeprom jest ukryty w motoroli HC11E9. Na tym zamykam temat, żeby nie prowokować dalszych pytań typu jak to odczytać, w jakim adresie kod, jak go rozszyfrować itd., a tym samym nie łamać regulaminu. Na Twoje zasadnicze pytanie otrzymałeś odpowiedź.
    Pozdrawiam.

0