Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

blaupunkt sd27 i karta sdhc

czah666 13 Aug 2008 15:12 2730 2
    czah666
    Level 10  
    Witam!! Kupiłem blaupunkta sd27 i obecnie chce dokupic do niego karte. Mysle o pojemnosci 4GB i tu mam pytanie bo wiem ze zazwyczaj czytniki kart sd nie obsluguja standartu sdhc. W instrukcji obsługi nie znalazlem nic na ten temat ale wertujac siec natrafiłem na info że karty sd sa formatowane systemem plików fat 16 a karty sdhc fat32. W intrukcji zaś pisze że taki system plikow (fat32 ) jest czytany przez radio i tu moje pytanie do znawców czy zatem karty sdhc beda czytane przez mój sprzet?
    goral81
    Level 10  
    witam,
    mam to samo radio, i powiem ze nie dziala z kartami sdhc kupilem wlaczylem i kicha, one wogole nie dzialaja z urzadzeniami na karty sd, owrotnie tak, sdhc widza sd.
    pozdro

p.s. karty 4gb zwyklej tez nie widzialo moje radio.
    czah666
    Level 10  
    no wiec dobrze ze nie zaryzykowałem, kupiłem porostu micro sd 2giga z adapterem i narazie wystarcza... jak będzie trzeba to sie dokupi kolejna w końcu miejsca nie zajmuje :) z radyjka jestem zadowolony w połączeniu z phonocarami y i wygłuszonymi drzwiami dźwięk jaki wydobywam nie jednego już zaskoczył :) niemniej dzięki za informacje, teraz już wiem żeby sie nie kusić na sdhc. pozrawiam!