Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

blaupunkt sd27 i karta sdhc

czah666 13 Sie 2008 15:12 2490 2
  • #1 13 Sie 2008 15:12
    czah666
    Poziom 10  

Witam!! Kupiłem blaupunkta sd27 i obecnie chce dokupic do niego karte. Mysle o pojemnosci 4GB i tu mam pytanie bo wiem ze zazwyczaj czytniki kart sd nie obsluguja standartu sdhc. W instrukcji obsługi nie znalazlem nic na ten temat ale wertujac siec natrafiłem na info że karty sd sa formatowane systemem plików fat 16 a karty sdhc fat32. W intrukcji zaś pisze że taki system plikow (fat32 ) jest czytany przez radio i tu moje pytanie do znawców czy zatem karty sdhc beda czytane przez mój sprzet?

0 2
  • #2 30 Sie 2008 11:05
    goral81
    Poziom 9  

witam,
    mam to samo radio, i powiem ze nie dziala z kartami sdhc kupilem wlaczylem i kicha, one wogole nie dzialaja z urzadzeniami na karty sd, owrotnie tak, sdhc widza sd.
    pozdro

p.s. karty 4gb zwyklej tez nie widzialo moje radio.

0
  • #3 30 Sie 2008 11:09
    czah666
    Poziom 10  

no wiec dobrze ze nie zaryzykowałem, kupiłem porostu micro sd 2giga z adapterem i narazie wystarcza... jak będzie trzeba to sie dokupi kolejna w końcu miejsca nie zajmuje :) z radyjka jestem zadowolony w połączeniu z phonocarami y i wygłuszonymi drzwiami dźwięk jaki wydobywam nie jednego już zaskoczył :) niemniej dzięki za informacje, teraz już wiem żeby sie nie kusić na sdhc. pozrawiam!

0
  Szukaj w 5mln produktów