Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Automapa 5 - czy można załadować więcej niż 1 zestaw map

haker85 14 Aug 2008 20:50 2330 7
    haker85
    Level 16  
    Witam!

Ostatnio testuje Automape 5.0.5 wraz z mapkami Europy (poprzednio miałem automape 4 tylko Polski). Byłem w Niemczech, ale pojawił się problem, nie mogłem wyznaczyć trasy z Niemiec do Polski. Można było załadować albo mapy Polski Czech i Słowacji, albo osobno Niemcy. Czy jest jakiś sposób, aby to wszystko było załadowane od razu. Próbowałem już przeinstalowywać mape, wkładać do innych folderów, ale ciągle to samo jest. Nie mogę wyznaczyć trasy do kraju z poza załadowanej mapy.

Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł co z tym zrobić byłbym bardzo wdzięczny.
    (Mój sprzęt to MDA Compact I + odbiornik Bluetooth Pentagram Pathfinder P3101)

Pozdrawiam
    Jasiek3
    Level 20  
    Wklej wszystkie mapy do jednego folderu i powinno hulać jak będziesz przekraczać granicę to mapa sie sama przełączy Na wszelki wypadek jednak zrób sobie kopie map w oryginalnym układzie folderów
    haker85
    Level 16  
    Ale chyba nie mogę zrobić tak że wszystkie mapy do 1 folderu, ponieważ jeżeli zaczne tak zgrywać to pewne pliki będą się powtarzać, np. ways.a
    Jasiek3
    Level 20  
    Wiem że będzie pytać czy zamienić pliki Po prostu wciśnij tak jak będzie pytać czy zamienić ja tak zrobiłem i mapa hula aż miło ;-) Z tym że w ten sposób doklejałem do pojedynczej mapy Polski mapę Europy Trzeba po kombinować :) Ale na pewno można w ten sposób łączyć mapy :)
    Freddy
    Level 43  
    Jasiek3 nie wprowadzaj w błąd. Nie można łączyc map.
    Jasiek3
    Level 20  
    Jak to nie można jak wkleiłem do Polski resztę europy i działa gdybym sam tego nie sprawdził to bym nie pisał
    Freddy
    Level 43  
    Masz teraz po prostu całą europę, a nie dwie mapy Polskę i Europę.
    Jasiek3
    Level 20  
    No tak ale dało sie to spokojnie połączyć wklejając resztę europy do Polski bez żadnych kombinacji Nie wiem jak będzie w tym przypadku dlatego radziłem koledze najpierw zrobić kopie zapasową folderów z mapami zanim zacznie mieszać pliki. W razie niepowodzenia można zawsze przywrócić poprzedni stan.