Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Odcięcie pompy paliwa na lpg w uno 1.4 ies

15 Sie 2008 21:29 1619 5
  • Poziom 10  
    Mam prośbę. Czy ktoś posiada opis lub shemat ja zrobić odcięcie pompy paliwa na lpg w Fiacie un o 1.4 ies.
    Proszę o pomoc. Spaliłem już 3 pompy. Co jest potrzebne i jak to zrobić. Dzięki.
  • Pomocny post
    Poziom 33  
    Nie wypalaj benzyny do dna, zastawiaj w baku chociaz 1/3. Odlaczenie pompy to nie najlepszy pomysl, cos musi chlodzic wtryskiwacze.
  • Poziom 38  
    Diakon 1 napisał:
    Mam prośbę. Czy ktoś posiada opis lub shemat ja zrobić odcięcie pompy paliwa Co jest potrzebne i jak to zrobić.
    potrzebny jest zwykły przekażnik wstawiony w szereg obwodu pompy i np. zasilanie jego od zaworu paliwa .
  • Poziom 10  
    Dzięki. A możesz to prosto rozrysować i przesłaćmi na skrzynke. piotrmoto(malpa)poczta.onet.pl
  • Pomocny post
    Poziom 21  
    potrzebny jest przekażnik samochodowy rtóry po podaniu napięcia rozłaczy styki , zasilanie cewki przekażnika należy podłączyć do plusa elektrozaworu od gazu takie niebieskie a minus do masy , przewód zaslający pompę + nalezy przeciąć i podłączyć do przekażnika styki muszą być zwarte pompa chodzi po załaczeniu gazu napięcie idzie na przekażnik i rozłancza pompę już prościej się tego nie da zrobić pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Sprzadaż auta. Zamykam