Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zakłócenia sygnału radiowego Blaupunkt SQR26

sycylek 15 Sie 2008 21:47 1261 3
  • #1 15 Sie 2008 21:47
    sycylek
    Poziom 9  

Jak włączam wycieraczki, albo światła to zakłóca mi to niektóre stacje radiowe takie jak Radio ZET, Radio Maryja czy Radio regionalne. Co mam zrobić? Można zastosować jakiś filtr? Podajcie rady gdzie szukać usterki. Ma może ktoś schemat tego radia?

0 3
  • #2 15 Sie 2008 21:55
    rema
    Poziom 27  

Witam. Można zastosować filtr- są dostępne w każdym elektronicznym sklepie, jak nie pomoże to spróbuj pociągnąć nowe zasilanie z akumulatora(nie zapomnij o założeniu bezpiecznika przy aku).

0
  • #3 15 Sie 2008 22:17
    sycylek
    Poziom 9  

To radio jest rozkodowane. Czy jeśli podetne kabel od stałego zasilania (Memory) to czy znowu ono się automatycznie zakoduje? Sprawa jest tego typu że chce zaprogramować stacje radiową ale gdy wciskam przycisk programowanie stacji radiowych np. by na 1 było 105,3 a na 2 było 90,7 to mi tych stacji nie zapisuje. Dodam że radio uruchamia się po przekręceniu stacyjki. Próbowałem programować z włączonym zapłonem ale nici. Czy trzeba podłączać kabel "Memory" by radio mogło się normalnie zaprogramowac czy wystarczy mieć sam zapłon? Bo wogóle mi nie chce zaprogramować :(

P.S. korzystałem z tej rady https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.ph...kt+sqr26&sid=da908270522adf882d36f88e3e3c084a

ale przy włączonym zapłonie mi nie chce zapisywać zaprogramowanych stacji :-/ wogóle ich nie zapisuje :(

0
  • #4 15 Sie 2008 23:01
    rema
    Poziom 27  

Jeżeli kod jest całkiem usuniety to się nie zakoduje, jak jest aktywny to trzeba go mieć i po ponownym odpięciu zasilania go wbić. Co do pamięci stacji to musi się jakoś dać, nie znam tego radia.

0
  Szukaj w 5mln produktów