Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ktore radio do najlepszego jakosciowo odbioru mp3?

16 Sie 2008 18:34 1364 14
  • Poziom 14  
    Witam, zamierzam kupic radyjko na mp3. Zalezy mi zeby mialo jak najlepsza jakosc odczytu dzwieku z MP3 Kwota do ok. 500max-moze byc tansze :) POZDRO-p.s. lub ciutke drozsze.
    no chyba ze wszystkie w tej kwocie tak samo dekodują -maja tak isam procek czy cos... nie wiem , nie znam sie .Chcialbym bybrac ino najoptymalniejszą opcję :)
  • Poziom 30  
    Radio ma być nowe czy używane?
    Jeśli może być używane to polecam JVC KD-SH99, SH909 lub KD-G721
  • Poziom 14  
    wolalbym nowe-bo .....raty chcialbym i wyjscie na suba RCA i zwykly wzmacniacz, i wejscie na jacka dobrze by bylo ale nie koniecznie.
  • Poziom 20  
    Ja obstawiałbym CLARION DXZ388RUSB
  • Poziom 16  
    Ja tak jak kolega fireman brał bym tego clarka.
  • Poziom 17  
    ja wzialbym cos z alpine
  • Moderator CarAudio
    "najlepsza jakosc odczytu dzwieku z MP3"

Kup cokolwiek ...........markowego .
  • Poziom 24  
    jak sobie skonwertujesz wav na mp3 na 320 a nie 128 bit to tez bedzie lepiej ;p
  • Poziom 14  
    powiedzcie w takim razie dlaczego radio ktore mam PIONEER DEH 6000R jak czyta plytke to slysze zaklocenia tak jakby z obrotu plyty, takie rytmiczne szumy b.glosne...? jest to radio na cd audio -nie na MP3 -moje stare, powoli wysiada w nim wszystko , ale dobre jak na "tamte czasy"-to wina radia? czy plyty?
  • Moderator CarAudio
    Jeśli masz wzmacniacz i sygnał leci przez RCA ,to sprawdź wyjście RCA Pionnnera ,czy ma "masę na RCA" ........ale właściwie po objawach już widać ,że jej brak.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 14  
    kurka, jak to MASE do RCA...? gdzie?

Dodano po 2 [minuty]:

moze jak podepne te mase ktorej nawet nie wiem gdzie mam podpiac .... to i moze przestanie slychac alternator w subie przez maka... :) ??? bo taki problem tez mam. sprawdzielem juz kable RCA , minus z akumy , i nic. A najdziwniejsze jest to ze jak odpale auto i powlaczam caly sprzet to jest cisza , ale jak dodam gazu to wtedy piszczenie sie jakby aktywowalo i juz od tego momentu nawet na wolnych obrotach slychac to piszczenie z alternatora-ale to juz temat na inny "temat" :)
  • Moderator CarAudio
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.ph...+pioneer&sid=94612cccc855d0870978f3dd32b3561c

https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.ph...masa+rca&sid=43e25917c425db01cf09af65646a12d7

Jak widzisz Pioneer ma pewny słaby punkt ..........oczywiście nie przestrzegając kilku zasad to właściciel uszkadza ścieżkę masy .....zresztą spróbuj zastosować metodę "na kabelek" i daj znać czy problem znikł .
  • Poziom 14  
    dzieki za lynki :) a co do pionka, zamierzam go wlasnie lada dzien wymienic na inne radyjko i zobaczymy jak bedzie, ciekaw jestem tylko czy potrzebuje jakis kondensator do tego wszystkiego... czyli radio + wzmacniacz jakies 400W i sub 400W. plus byc moze w przyszlosci drugi wzmak + kolumny...?

Dodano po 1 [minuty]:

aha, przypomnialem sobie, a czy moze nie popsulem czegos tym ze zalączenie wzmacniacza zamiast kabelkiem z radia załączam wzmacniacz normalnie plusem z akumulaora?