Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

DVD Philips DVD634 /021 - "NO DISC"

24 Lut 2004 21:15 3031 9
  • Poziom 22  
    czesc
    dostalem DVD Player z uszkodzonym zasilaczem,
    po wielkich trudach udalo mi sie zakupic scalaczek do przetwornicy TY72011AP2 zasilacz ruszyl na wyswietlaczu sa napisy jest rowniez logo powitalne philipsa ale podczas wkladania obojetnie jakiej plyty czy to z muzyka czy dvd naped powoduje trzykrotne zawirowanie plyta, kada proba zakonczona jest oswieceniem na 1sekunde strumienia laserowego po czym momentalnie przestaje sie krecic i wyswietla napis NO DISC.
    jak sprawdzic czy to jest uszkodzenie glowicy laserowej czy elektroniki?
    czy ten naped mozna podpiac do komputera? posiada on zlacze zasilania i zlacze IDE.
    dzieki za wszelkie sugestie
  • Poziom 16  
    nie mogę sciągnąc schematu zaczyna sciągać i przerywa po 1mb próbowałem lechgeten i innymi sposobami ale mi się nie udało jeśli możesz to przyslij mi na meila annacop(malpa)interia.pl z góry dzieki
    DYKLA
  • Specjalista techniki DVD
    Czy czasem przy zaczytywaniu płyt nie słychać tak jakby płyta się ślizgała po tależyku?? Jeżeli tak to wyczyść dokładnie powierzchnię tależyka. Efekty są zaskakujące.
    No to masz uszkodzony laserek. Niestety do tych modeli napęd przychodzi z modułem serwa i nie jest on za tani.
    Podesłałem Ci coś na priva.
  • Poziom 22  
    dzieki za info musze pogadac z klientem
    nadal nie rozumiem jak doszlo do uszkodzenia lasera ten DVD dzialal do konca az rano sie nie wlaczyl i teraz po wymianie scalaka w zasilaczu padniety jest laser?

mój napęd to VAE6013/11
    czy aby sprawdzic na 100% uwalenie czytnika moge podłączyć w miejsce całego napędu jakiś czytnik z komputera?
    widze ze to jest zlacze IDE i zasilanie takie samo jak kompie!
    nie chce czegos uszkodzic dlatego pisze
    dzieki za odpowiedz!
  • Poziom 10  
    witam
    odkopuje temat po 2 latach
    Kolego itadek
    Udało ci sie naprawic ten odtwarzacz DVD?
    Jesli tak to jakie były koszty zakupu nowego lasera ?
    Udało ci sie podłaczyc naped od pc ?
    Mam tego philipsa 634 z takimi samymi objawami jak u ciebie.